Çankırı Haber 18 - Haber18 çankırı haberleri
canlı yayın, kameraları, canlı izle mobese Çankırı Eğlencesi
Sayfa Görüntüleme: 13910  »  05.12.2018 18:10  »   »  luxury, vmware esx server,yacht sale, Teknoloji,worldcat, boat wealth luxury  »  vmware esx server,yacht sale, ,worldcat, boat wealth luxury,buy structured, settlements,
Yeni Valilik Binası İnşaatı Tamamlandı
Çankırı Yeni Valilik Binası İnşaatı Tamamlandı - Çankırı Çankırı Valiliği Haber18 - attorney at law ,boat yacht  wealth luxury
Çankırı Yeni Valilik Binası İnşaatı Tamamlandı

Vali Hamdi Bilge Aktaş Yeni Hükümet Konağında İncelemelerde Bulundu

Vali Hamdi Bilge AKTAŞ, yapımı devam eden yeni Hükümet Konağı inşaatını gezerek, incelemelerde bulundu. Gezi ve incelemede Valimiz AKTAŞ’a Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Öcal ÖZDEMİR ile İl Özel İdare Genel Sekreteri Hasan YILDIZ ve diğer görevliler eşlik etti. 

Hükümet Konağı binasının son durumu hakkında Vali  AKTAŞ’a bilgi veren Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Öcal ÖZDEMİR, bina inşaatının tamamlandığını, çevre düzenlemesi ve binanın iç kısmının yapımına devam edildiğini ifade etti. 

Ana binanın yanı sıra kamu görevlilerine hizmet verecek olan yemekhane, sosyal alan ve konferans salonunun yer aldığı binayı da gezen Vali Hamdi Bilge AKTAŞ, yeni Hükümet Konağı’nda Şehit ve Gazi dernekleri, Engelli dernekleri, Muhtar dernekleri ve basın mensupları için de yer verilmesi talimatını verdi.

Vali AKTAŞ Hükümet Konağı binasındaki gezi ve incelemenin ardından İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü’nü (AFAD) ziyaret ederek, İl Müdürü Hasan Sait KORKUTATA’dan kurum çalışmaları ve AFAD Müdürlüğünce yapılan iş ve işlemler ayrıntılı hakkında bilgi aldı.

 

Çankırı / Çankırı'da Valilik ve valiliği Haber, Hükümet Konağı Çankırı Valiliği, Valilik binası,Çankırı Valisi,
Çankırı Valiliği Haber18 Çankırı - lawsuit

Çankırı Valiliği
EN ÇOK OKUNANLAR
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY

YUKARI