Tarih: 31-10-2018 19:33:48 Okunma 6868 defa
Çankırı haber18 - KUZKA Ekim Ayı Toplantısı Çankırı’da Yapıldı Çankırı Valilik - Çankırı resim görselleri

KUZKA Ekim Ayı Yönetim Kurulu Toplantısı İlimizde yapıldı. Toplantıda turizme yönelik uygulanacak mali destek programları ele alındı.

Kastamonu Valisi ve Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar KARADENİZ başkanlığındaki toplantıya, Sinop Valisi ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili Köksal ŞAKALAR, yönetim kurulu üyeleri Vali Hamdi Bilge AKTAŞ, Çankırı Belediye Başkanı Hüseyin BOZ, Kastamonu İl Genel Meclis Başkanı Mehmet KAYIKÇI, Çankırı İl Genel Meclis Başkanı Ruhi ŞEKER, Sinop İl Genel Meclis Başkanı Şükrü GÜNDOĞDU, Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Oğuz FINDIKOĞLU, Çankırı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hayrettin ÇELİKTEN, Sinop Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salim AKBAŞ ve KUZKA Genel Sekreter Vekili Dr. Serkan GENÇ katıldı.

Toplantıda ilk olarak KUZKA Genel Sekreter Vekili Dr. Serkan GENÇ, KUZKA faaliyetlerine ilişkin Yönetim Kurulu Üyelerine bir bilgilendirme sunumu gerçekleştirdi. Ardından üyeler, KUZKA faaliyetleri, 2019 yılı Turizm Altyapısının Geliştirilmesi Mali Destek Programı başvuru rehberi ve 2019 yılı KUZKA Çalışma Programı ve Bütçesine ilişkin toplantı gündem maddelerinin görüşmesine geçti. Toplantı, gündemde yer alan maddelerin ayrıntılı olarak ele alınması ve karara bağlanması ile sona erdi.

Çankırı Belediye Başkanı Hüseyin Boz, KUZKA toplantısına gelen konuklara, Recep Tayyip Erdoğan Parkını gezdirdi.

Ayrıca parkta yapılan son proje gölet projesini gezdirdi. Kütüphane gemi ve gölette yapılan diğer değerler hakkında bilgi verdi

Hamdi Bilge Aktaş haberleri

Recep Tayyip Erdoğan Parkı

Kütüphane Gemi
Bu haber 6868 defa okunmuştur.

Etiketler :

İlginizi Çekebilecek Diğer Çankırı Valilik Haberleri

Luxury safe sightseeing jets
Luxury, safe, sightseeing, jets,Luxury, Yacht, Vacation,Provider, OEM-products,OEM-products
ÇOK OKUNAN HABERLER

YUKARI