Okunma 5019 defa
facebook-paylas
Başkan Hüseyin Boz,Yeni Yıl Mesajı Yayınladı
Çankırı Belediye Başkan Hüseyin Boz,Yeni Yıl Mesajı Yayınladı

Başkan Hüseyin Boz,Yeni Yıl Mesajı Yayınladı
Çankırı Belediye Başkan Hüseyin Boz,Yeni Yıl Mesajı Yayınladı

Çankırı Belediye Başkanı

Hüseyin Boz
2019 Yılı Çankırı’da Gönül Belediyeciliğinin Miladı Olacak

 

Acısıyla tatlısıyla geride bıraktığımız 2018 yılında halkımızla iç içe, bir ve beraber bir duruş sergileyerek şehrimizi huzur dolu bir kent yapma hedefimizi ortaya koyduk. Bu durum, 2019’da ve devamında da değişmeyecektir.

 

Vatandaşlarımızın sorunlarını dinlemek, çözüm yolları aramak, şehrimizin huzuruna katkı sağlamak, 7’den 70’e her vatandaşımızın ve canlımızın yaşam standardını yükseltmek çalışmalarımızın yine merkezini oluşturacaktır.

 

Siyasete atıldığım günden bu yana vatandaşlarımızın hizmetkârı olmaya ant içtim. 2019 yılı ile birlikte bu yeni dönemde de Allah’ın izni ile milletvekillerimiz, meclis üyelerimiz, siyasi parti temsilcilerimiz, sivil toplum örgütlerimiz, mahalle muhtarlarımız, bütün kamu kurum ve kuruluşları ile kısacası halkımıza hizmet veren herkesle uyum içerisinde çalışacağımıza söz veriyorum.

 

Biz gönüller almaya geldik. 2019 yılı Çankırı’da gönül belediyeciliğinin miladı olacaktır. Ülkemizin nadide şehri Çankırımızda her haneye, her iş yerine ulaşacak, sıkmadık el, dokunmadık gönül, fethetmedik kalp bırakmayacağız. Herkesin fikrini alacak, Çankırı Belediyesi’ni halkımızla birlikte yöneteceğiz. 

 

Bu duygu ve düşüncelerle 2019 yılının hemşerilerim ve aziz milletim için sağlık, mutluluk, başarı, bolluk ve bereket dolu bir yıl olmasını Cenab-ı Hak’tan niyaz ediyorum”dedi


Bu haber 5019 defa okunmuştur.

Belediye - Bunlarda ilginizi çekebilir
YUKARI