Ana Sayfa   »  Çankırı Valilik  »  Yeni Valilik Binası İnşaatı Tamamlandı

Tarih: 05-12-2018 18:10:27 Bu haber 7202 defa okunmuştur.


facebook-paylas

Yeni Valilik Binası İnşaatı Tamamlandı Çankırı Valilik haber18 çankırı

Vali Hamdi Bilge Aktaş Yeni Hükümet Konağında İncelemelerde Bulundu

Vali Hamdi Bilge AKTAŞ, yapımı devam eden yeni Hükümet Konağı inşaatını gezerek, incelemelerde bulundu. Gezi ve incelemede Valimiz AKTAŞ’a Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Öcal ÖZDEMİR ile İl Özel İdare Genel Sekreteri Hasan YILDIZ ve diğer görevliler eşlik etti. 

Hükümet Konağı binasının son durumu hakkında Vali  AKTAŞ’a bilgi veren Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Öcal ÖZDEMİR, bina inşaatının tamamlandığını, çevre düzenlemesi ve binanın iç kısmının yapımına devam edildiğini ifade etti. 

Ana binanın yanı sıra kamu görevlilerine hizmet verecek olan yemekhane, sosyal alan ve konferans salonunun yer aldığı binayı da gezen Vali Hamdi Bilge AKTAŞ, yeni Hükümet Konağı’nda Şehit ve Gazi dernekleri, Engelli dernekleri, Muhtar dernekleri ve basın mensupları için de yer verilmesi talimatını verdi.

Vali AKTAŞ Hükümet Konağı binasındaki gezi ve incelemenin ardından İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü’nü (AFAD) ziyaret ederek, İl Müdürü Hasan Sait KORKUTATA’dan kurum çalışmaları ve AFAD Müdürlüğünce yapılan iş ve işlemler ayrıntılı hakkında bilgi aldı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Bu haber 7202 defa okunmuştur.

İlginizi Çekebilecek Diğer Çankırı Valilik Kategorisi Haberleri

EN ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
YAZARLAR

çankırı haber18 - Çankırı Haberleri
YUKARI