Bugun...


Tarih: 28-11-2018 14:25:13 Okunma 1979 defaYaşar Yıldırım Sergiyi Gezdi Siyaset - Çankırı

Çeşitli açılış ve ziyaretler için Çankırı’ya gelen MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Yaşar Yıldırım Çankırı TÜRKAV tarafından 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle düzenlenen Şehit Öğretmenlerimiz Fotoğraf Sergisini gezdi.

Sergiye gelişinde TÜRKAV Çankırı İl Başkanı İsa Bölükbaşı ve yönetim kurulu üyelerince karşılanan Yaşar Yıldırım’a MHP Çankırı İl Başkanı Hidayet Çelik, MHP Merkez İlçe Başkanı Bahadır Akbaba, Ilgaz Belediye Başkanı Arif Çayır’da eşlik etti. Sergi gezerken böyle güzel ve anlamlı bir günde bu etkinliği düzenledikleri için İsa Bölükbaşı ve TÜRKAV ekibini kutlayan MHP Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım; Bu tür etkinliklerin hafızaların da tazeliğini korumaya yardımcı olacağını ifade etti.

Daha sonra günün anısına fotoğraf çekilen ziyaretçiler sergiden ayrıldılar.
Bu haber 1979 defa okunmuştur.

Etiketler :

İlginizi Çekebilecek Diğer Siyaset Haberleri


kangiri,kangırı,Çankırı kent merkezi/cankiri,Turistik yerler çankırı Siyaset-haber18.com/çankırı-haber Çankırı haberleri,çankırı haber,ÇANKIRI,CANKİRİ,CANKİRİ HABER,HABERLER ÇANKIRI,haberçankırı,çankırı haber sitesi,haber,çankırı merkez 18100 şehir merkezi,Turistik yerler Çankırı çankırı
YUKARI