Tarih: 14-11-2018 16:39:21 Okunma 1787 defaYapraklılı Hanımlar Dünya Diyabet Gününde Yürüdüler Çankırı Yapraklı - Çankırı

Bilindiği üzere 2007 yılından beri 14 Kasım Dünya Diyabet Günü olarak bu hastalığa dikkat çekmek için çeşitli etkinlikler yapılmaktadır. Yapraklılı hanımlarda ilk defa 14 kasım Dünya Diyabet Günü münasebetiyle İlçe Sağlık Ocağını ziyaret ettikten sonra yakalarına taktıkları mavi kurdelelerle diyabet hastalığına ve günün anlam ve önemine dikkat çetmek için sokaklarda yürüdkten sonra Yapraklı Belediye Başkanlığı önünde bir açıklama yaptılar.

Yapraklı AK Parti Kadın kolları başkanı Yeter Nizam tarafından Belediye Başkanlığı önünde okunan basın açıklamasında Yapraklı Belediye Başkanı Ali Hasekioğlu, AK Parti İlçe Başkanı İhsan Haydar ve belediye çalışanlarıda hazır bulundu.

Kadın Kolları Başkanı Yeter Nizam'ın okuduğu açıklamada, Dünya Diyabet Günü nedeniyle Diyabet hastalığının önemine dikkat çekilirken dengeli bir beslenme ve düzenli egzersiz yapılması gerektiğini belirtti. Yapılan etkinlik sonrası Yapraklılı vatandaşlar bir öz eleştiri yaparak acaba ilçemizde kaç kişi düzenli egzersiz yapıyor sorusu ile muhatap oldular!!!

Görüntünün olası içeriği: 17 kişi, Nuray Haydar dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve takım elbise

Görüntünün olası içeriği: 8 kişi, Nuray Haydar dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: 22 kişi, Nuray Haydar ve Fatma Karaman dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar

 
Bu haber 1787 defa okunmuştur.

İlginizi Çekebilecek Diğer Çankırı Yapraklı Haberleri


Luxury Yacht Vacation,Provider OEM-products,
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY


Çankırı'nın Haber Sitesi haber18.com - Çankırı Yapraklı haberleri Çankırı Şehir Merkezi Dolu,Çankırı'da haber Hava,

YUKARI