Tarih: 16-11-2018 11:21:48 Okunma 3955 defa
Çankırı - Yapraklı da Bir İlk - Çankırı Yapraklı haber18 haberleri

Yapraklı da bir ilk Seher Resul Civcar AK Parti Belediye Başkan Aday Adayı, "Önümüzdeki 31 Mart 2019’da yapılacak olan Mahalli İdareler Genel Seçimi vatanımıza, milletimize, devletimize ve benim yeşil, şirin, güzel memleketim olan Yapraklı’ya hayırlar getirmesini Rabbimden niyaz ederim. Bu hizmet yarışında tüm belediye başkanı aday adaylarına başarılar dilerim. Rabbim hakkımızda hayırlı olanı nasip etsin.

           Çankırı ili Yapraklı ilçesi doğumluyum.

           İlk öğrenimimi Yapraklı ilçesinde, Orta öğrenimimi ise Çankırı İmam-Hatip Lisesinde tamamladım.

            İlahiyat ön lisans mezunu olup, Halkla ilişkiler ve Reklamcılık bölümünde lisans eğitimime devam etmekteyim.

          Memleket, vatan, millet sevdalısıyım. 30 Mart 2014 tarihinde yapılan yerel seçimlerde, Ak Parti Yapraklı ilçesi Belediye Meclis Üyesi seçildim. Belediye yönetimi ve belediye hizmetleri konusunda bilgi sahibi olarak, tecrübe kazandım.

           Yapraklı “Hanımeli Kültür, Dostluk ve Dayanışma Derneği” yönetim kurulu başkan yardımcılığı görevini yürütmekteyim.       

          Yapraklı’da ikamet etmekte olup,

          Evli ve iki çocuk annesiyim.

Hizmete değer bir geçmişi ve geleceği, olduğunu düşündüğüm; doğup büyüdüğümüz; sevinçleri ve üzüntüleri beraber yaşadığımız; nefes aldığımız; harika ötesi doğası, ormanı, havası ve suyuyla; alçak gönüllü, dürüst, sevgi dolu insanların yaşadığı; büyümeye ve gelişmeye açık; yatırımlar bekleyen güzide memleketimiz; geleceğimiz olan şirin ilçemize “YAPRAKLI İÇİN ŞİMDİ SEHER VAKTİ” diyerek, Yapraklımıza yapılan hizmetlere hizmet katmak, bu hizmetlerde bizimde katkımızın olmasını istediğimizden; Allah’ın izni ile 31 Mart 2019’da yapılacak olan Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde AK PARTİ Yapraklı Belediye Başkanlığı için aday adayı oldum.

Önceliğimiz olan ve “halka hizmet” anlayışıyla çıkmış olduğumuz bu yolda “YAPRAKLI”mız için, “Halka hizmet, Hakka hizmettir.” düsturuyla inşaallah yola revan olduk. Halka hizmet etmenin; imkanları doğru kullanmanın yanında gönül işi, vicdan işi ve halkın ihtiyaçlarını doğru tespit etmek olduğunun bilincindeyiz.

Tek amacım; halkıma, milletime ve memleketime faydalı olmak, Yapraklı’ya unutulmayacak güzel eserler kazandırmak ve Yapraklı’mızın potansiyelini yükselterek sevilen ve ilgi duyulan cazibe merkezi haline getirerek; mutlu, huzurlu bir ortam oluşturmak olacaktır.

Allah nasip eder de maksat hasıl olursa, hizmet manasında, “Ben” değil “Biz” diyerek, halkımızla birlikte yürüyeceğiz; muhtarlarımız, yaşlılarımız, gençlerimiz, kadınlarımız ve sivil toplum kuruluşları ile koordinasyon içerisinde hep birlikte yol haritamızı oluşturacağız; “Ne kadar alçak gönüllülük, o kadar yücelik” anlayışına sahip bir toplumun insanları olarak; ilçemizde hizmet belediyeciliği yapacağımızı, icraatlarımızla, projelerimizle ilçemiz için gönlümüzden geçen ve hedeflediğimiz

noktaya hep beraber yürüyeceğiz.

“Başarmanın yolu, başlamaktan geçer.” anlayışıyla halkımızla birlikte ortak çalışmalarda; oluşturacağımız dinamik ekiplerimiz ve halkımızın desteğiyle güzel işlere imza atacağımıza canı gönülden inanmaktayım.

Başarı, “Hüsn-ü Kabul”le ilgilidir. İnsanlarımızın günlük yaşantılarında ve belediye hizmetlerindeki değişikliklere hep beraber şahit olacağız. Ne giydiğimiz ne yediğimiz değil; ne düşündüğümüz, neler yapacağımız bizim için önemli olacaktır.

Mücadelemiz; Yapraklımızı hak etmiş olduğu seviyeye, refaha ulaştırmak olacaktır.

Yüce Rabbimiz’in izni ve hemşehrilerimizin desteği yanımızda olduğu müddetçe baş  edemeyeceğimiz iş, altından kalkamayacağımız güçlükler olmayacaktır. Bunun için inşallah durmadan, yorulmadan çok çalışıp, memleketimizi hak ettiği seviyeye gelmesini hedefliyoruz ve bunun için “Yapraklı için ŞİMDİ SEHER VAKTİ” diyoruz.

Allah yar ve yardımcımız olsun.

Bu yolda bize destek veren, bizimle beraber yürüyen herkese ve özellikle Yapraklılı hemşehrilerimize teşekkürü borç bilirim." dedi.

                                                                                                                                                  Seher Civcar

 

   Görüntünün olası içeriği: Seher Resul Civcar, gülümsüyor, yazı                                                                                          

 

                                                                                       
Bu haber 3955 defa okunmuştur.

İlginizi Çekebilecek Diğer Çankırı Yapraklı Haberleri

YUKARI