Tarih: 13-11-2018 18:39:14 Okunma 3113 defa
Çankırı - Vali Hamdi Bilge Aktaş, Yapraklı Kaymakamlığını Ziyaret Etti - Çankırı Yapraklı haber18 haberleri

Çankırı Valisi Hamdi Bilge Aktaş, Yapraklı İlçe kaymakamlığına, 01.09.2018 tarihinde Resmi Gazetede yayımlanan Cumhurbaşkanı kararıyla atanan Kaymakam Mustafa Emre Kılıç’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Kaymakam Mustafa Emre Kılıç ve Yapraklı Belediye Başkanı Ali Hasekioğlu tarafından karşılanan Vali Hamdi Bilge AKTAŞ, Kaymakam Mustafa Emre Kılıç’tan ilçe hakkında genel bilgi alarak, yeni görevinde başarılar diledi.

 

 

 

Mustafa Emre KILIÇ Kimdir Özgeçmiş:
Yapraklı Kaymakamı
Kaymakam Mustafa Emre KILIÇ 1987 Yılında Niğde İli Çiftlik ilçesinin Bozköy kasabasında doğdu. 2011 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu. İçişleri  Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığında da görev yapmış olan Kaymakamımız Sayın Mustafa Emre KILIÇ, Mülki İdare Amirliği Mesleğine başladıktan sonra, Edirne Valiliğinde Vilayet Stajı, Sakarya-Kaynarca ve Şanlıurfa-Viranşehir ilçelerinde Refiklik Stajını ve  İstanbul’ da Mülkiye Teftiş Stajını tamamladıktan sonra Kastamonu ili Daday ilçesinde Kaymakam Vekili olarak görev yaptı. 
         
Yurtdışı stajı kapsamında İngiltere'nin Leicester üniversitesinde dört ay süreyle dil eğitimi aldıktan sonra Trabzon Düzköy Kaymakamı olarak atanan Kaymakamımız Sayın  Mustafa Emre KILIÇ ; 01.09.2018 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan  Cumhurbaşkanı atama kararıyla ilçemize atandı ve 26.09.2018 tarihinde ilçemizdeki görevine başlamıştır.
 
Bu haber 3113 defa okunmuştur.

İlginizi Çekebilecek Diğer Çankırı Yapraklı Haberleri

YUKARI