» »


Okunma 4960 defa
facebook-paylas
Çankırı - Vali Aktaş, Turaç Mühimmat Fabrikasında İncelemelerde Bulundu - Şabanözü Haberleri haber18 haberleriVali Hamdi Bilge AKTAŞ, Şabanözü ilçemizde bulunan Turaç Dış Ticaret Limited Şirketi’ne ait mühimmat fabrikasında tetkik ve incelemelerde bulundu.

Vali  AKTAŞ’a Çankırı Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa ÇAKMAK, Şabanözü Kaymakamı Murat ÇİÇEK, İl Emniyet Müdürü Sadettin AKSOY, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Hıdır AYÇİÇEK ile diğer görevliler de eşlik etti. 

Fabrikanın çalışmaları ve üretim tesisleri hakkında bilgi veren Turaç Dış Ticaret Genel Müdürü Fatih ALTUNBAŞ, Vali Hamdi Bilge AKTAŞ ve beraberindekilere fabrikanın bölümlerini gezdirdi. 

ALTUNBAŞ, 450 dönüm arazi üzerinde 13 ayrı tesiste üretim yapan Turaç Mühimmat Fabrikası’nın genel durumu, imalat, ofis çalışmaları ve diğer işler hakkında ayrıntılı bilgi verdi. 
Verdiği bilgilerden dolayı Firma Genel Müdürü Fatih ALTUNBAŞ ve diğer yetkililere teşekkür eden Valiz AKTAŞ, yüksek ihracat oranlarıyla Çankırı’mız ve ülkemizin ekonomisine büyük katkılarda bulunan Turaç Dış Ticaret temsilcilerini tebrik ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Bu haber 4960 defa okunmuştur.

Şabanözü Haberleri Haberleri
YUKARI