Çankırı

Bugun...


Tarih: 06-12-2018 15:33:00 Bu haber 2388 defa okunmuştur.Sıradan Bir Sınıfı Harika Yaptılar Çankırı Şabanözü - Çankırı

Akademik başarıyı etkileyen zekâ, öğrenme ortamları, sosyal çevre gibi birçok faktör var. Bunlardan en önemlisi öğrenme ortamlarının niteliği…

Çankırı Şabanözü Gümerdiğin İlkokulundaki 1.sınıf öğrencileri, her gün okula farklı bir heyecanla geliyor. Çünkü bulundukları sınıf, diğer sınıflardan bir hayli farklı.

Öğrencilerin hem öğrenip hem de sosyal yeteneklerini geliştirdiği, Gümerdiğin İlkokulundaki 1.sınıf, ev ortamını aratmıyor.

Öğrencilerimizin daha nezih bir ortamda eğitim alabilmeleri için; sınıfımızın zeminine 50 metrekare Laminant Parke döşendi, avizeler, öğrenci dolapları yenilendi. Sınıf içerisine akvaryum yerleştirildi. Kitaplık ve okuma alanı düzenlendi. Öğrenciler için yer etkinlik minderleri temin edildi, duvara 5.5 x 3.2 ebatlarında 16 metrekare tablo yapıldı. 

Okul ortamının iyileştirilmesi için katkı saylayan, emek veren tüm paydaşlarımıza teşekkür ederiz.

 

 

 

gümerdiğin ilkokulu

Çankırı Şabanözğ Gümerdiğin İlkokulu

 

 

Şabanözü Haberleri
Bu haber 2388 defa okunmuştur.

Mustafa ERDAL / 07-12-2018 13:48:00

Okulumuza ilk geldiği günden itibaren özveri ile çalışan başta okul müdürümüz Erdal ALAÇAM hocamıza müdür yardımcımız Soner Beye ve emekleri geçen tüm öğretmenlerimize sonsuz teşekkürler.İlginizi Çekebilecek Diğer Çankırı Şabanözü Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY


YUKARI