Tarih: 20-11-2018 14:37:48 Okunma 3236 defa
Çankırı - Şabanözü Kaymakamı Köylerde Halk Toplantısı Yaptı - Çankırı Şabanözü haber18 haberleri

Çankırı Şabanözü  kaymakamlarının; vatandaşların isteklerini, önerilerini ve şikayetlerini alıp değerlendirmek, vatandaşların kendilerine ve ilgili idari birimlere müracaatlarını beklemeden vatandaşlarla temas kurmak ve toplumun tüm kesimlerine ulaşmak amacıyla her ay düzenli olarak gerçekleştirdiği halk toplantılarının bu ayki durakları Şabanözüne bağlı Bakırlı, Karakoçaş ve Mart köyleri oldu.

Kaymakam Vekili Murat Çiçek başkanlığında Bakırlı Köyü'nde gerçekleştirilen toplantının ardından Kaymakam Çiçek  ve toplantıya katılan kurum amirleri Bakırlı’da yaşayan 15 Temmuz Şehidimiz Serthat Önder’in ailesini evinde ziyaret ettiler.

Bakırlı’dan  Karakoçaş ve Mart Köylerinde de toplantılar yapıldı. 

Son olarak Mart Köyü’nde yapılan toplantının ardından Kaymakam Vekili Murat Çiçek ve beraberindekiler geçtiğimiz günlerde Mart Köyü’nde evi yanan vatandaşları ziyaret ettiler ve geçmiş olsun dileklerinde bulundular.

Vatandaşların taleplerini ve sorunlarını dinleyen Kaymakam Vekili  ÇİÇEK, ilgili idari birimlerle taleplere ve sorunlara çözüm arayışında bulundu. Toplantıların ardından beraberindekiler ile birlikte ilçeye döndü.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Bu haber 3236 defa okunmuştur.

İlginizi Çekebilecek Diğer Çankırı Şabanözü Haberleri

YUKARI