Bugun...
Ana Sayfa  »  Çankırı Eğitim  »  Ölçme Değerlendirme Toplantıları Devam Ediyor
Tarih: 08-11-2018 16:06:15 Bu haber 1518 defa okunmuştur.çankırı - Ölçme Değerlendirme  Toplantıları Devam Ediyor Çankırı Eğitim

Çankırı Ölçme Değerlendirme Merkezinde görevli öğretmenler tarafından düzenlenen ve İlimizde çalışan öğretmenleri ölçme değerlendirme merkezlerinin çalışmalarıyla ilgili bilgilendirmeyi hedefleyen toplantılar son hızla devam ediyor.

Geçtiğimiz mart ayı sonunda kurulan Çankırı Ölçme Değerlendirme Merkezinin görevli öğretmenleri bu toplantıları 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı sonundaki seminer döneminde pek çok öğretmenle gerçekleştirmişti. 18-21 Haziran 2018 tarihleri arasında yapılmaya başlanan toplantılar meslek liseleri, imam hatip ortaokulları ve imam hatip liseleriyle 23 Ekim 2018 Salı günü gerçekleştirildi.

15.30-17.00 saatleri arasında gerçekleştirilen toplantılar il merkezindeki tüm meslek liselerinde görevli kültür dersi öğretmenlerinin katılımı ile rehberlik araştırma merkezinin konferans salonunda; il merkezindeki tüm imam hatip ortaokulları ve imam hatip liselerinin öğretmenlerinin katılımı ile Hacı Muradı Veli İmam Hatip Lisesinin konferans salonunda gerçekleştirildi. Öğretmenler ölçme değerlendirme merkezinin kuruluş amaçları ve yürüttüğü faaliyetler hakkında bilgilendirildikten sonra 2016 Abide Raporunun incelenmesiyle toplantı sona erdi. 
Bu haber 1518 defa okunmuştur.

Çankırı haber18

İlginizi Çekebilecek Diğer Çankırı Eğitim Haberleri

YUKARI