Bugun...


Tarih: 05-12-2018 12:20:48 Okunma 1722 defaMevlid-İ Nebi Programında Duygusal Anlar Yaşandı Çankırı Eğitim - Çankırı

Mevlidi Nebi Haftası sebebiyle İl Müftülüğü ile Şehit Hasan Gülhan Cumhuriyet Anadolu Lisesi’nin birlikte hazırladıkları program okul salonunda yapıldı.
Çankırı İl Müftüsü Bürhan KELEŞ, Müftü Yardımcıları Melek OVACIKLI , Hüseyin YAZICI, Mamak İlçe Müftüsü Ramazan ILIKKAN ile Milli Eğitim Şube Müdürleri Turan HAKİOĞLU ve Oğuz CESUR´un da katıldıkları program İstiklal Marşının okunması ve Kur´an-Kerim tilavetiyle başladı. Okul Müdürü Ahmet YOLCU  açılış konuşması yaptı. 
Program Ankara Mamak İlçe Müftüsü Ramazan ILIKKAN´ın konuşmasıyla devam etti. Şehit Hasan Gülhan Cumhuriyet Anadolu Lisesi  Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri Fatma UYSAN ve Meryem ERDAĞ organizesinde sundukları oratoryo ve şiirler ile Müftülükten görevli Mustafa Azam HALİLOĞLU, Mustafa ÇAKIR ve Aygül ÇAKIR´ın koordinesinde hazırladıkları ilahiler dinleyenlere duygusal anlar yaşattı. 
Konuşmacı Mamak Müftüsüne çiçek takdiminden sonra il müftümüz öğrenci, öğretmen ve idarecilerimize teşekkür etti. 
Dinleyiciler de beğenilerini dile getirdiler.
Programda görevli tüm öğretmen ve öğrencilerimizi tebrik ediyoruz.

 

 

 
Bu haber 1722 defa okunmuştur.

İlginizi Çekebilecek Diğer Çankırı Eğitim Haberleri


kangiri,kangırı,Çankırı kent merkezi/cankiri,Turistik yerler çankırı Çankırı Eğitim-haber18.com/çankırı-haber Çankırı haberleri,çankırı haber,ÇANKIRI,CANKİRİ,CANKİRİ HABER,HABERLER ÇANKIRI,haberçankırı,çankırı haber sitesi,haber,çankırı merkez 18100 şehir merkezi,Turistik yerler Çankırı çankırı
YUKARI