Tarih: 30-11-2018 15:59:22 Okunma 9875 defa
Çankırı - Merkez Köy ve Mahalle Muhtarları Toplantısı Yapıldı - Çankırı Valilik haber18 haberleri

Muhtarların taleplerini dinlemek, halka daha iyi hizmet götürülmesi için yapılan Muhtarlar Toplantısı merkez Köy ve Mahalle Muhtarlarının katılımıyla gerçekleştirildi.


Vali Hamdi Bilge AKTAŞ’ ın başkanlığında, Hacı Ali Toplantı Salonunda yapılan toplantıya Vali Yardımcısı Abdullah ASLANER, İl Emniyet Müdürü Sadettin AKSOY, İl Jandarma Alay Komutanı J.Alb. Hıdır AYÇİÇEK, İl Genel Meclisi Başkanı Ruhi ŞEKER,  İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hasan YILDIZ, ilgili Daire Amirleri, Merkez İl Genel Meclisi Üyeleri, Köy ve Mahalle muhtarları ile diğer yetkililer katıldı.


Toplantı açılışında konuşan Vali Hamdi Bilge AKTAŞ, “Bu toplantılarda sizler sorun ve taleplerinizi bizlere iletiyorsunuz. Bizler ve çalışma arkadaşlarımız elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışıyoruz. Mahalli idareler seçimleri yaklaşıyor. İnşallah memleketimiz ve bizler için hayırlı bir seçim olur. Seçimlere girecek Muhtarlarımıza çalışmalarında başarılar dilerim” dedi.


Vali AKTAŞ’ ın konuşmasının ardından Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Öcal ÖZDEMİR İmar Barışı konusunda muhtarlara bilgi verdi.


Toplantı muhtarların soru ve taleplerinin dinlenmesi ve istişarelerin ardından sona erdi.

 

 

 

 

 

 
Bu haber 9875 defa okunmuştur.

İlginizi Çekebilecek Diğer Çankırı Valilik Haberleri

YUKARI