Çankırı

Bugun...


Tarih: 09-11-2018 16:03:01 Bu haber 2829 defa okunmuştur.Işık, Nevzat Ayaz Anadolu Öğretmen Lisesi Ziyaret Etti Çankırı Eğitim - Çankırı

Nevzat Ayaz Anadolu Öğretmen Lisesi 2005 mezunlarından dizi ve tiyatro oyuncusu Eray Yasin IŞIK okulunu ziyaret etti.

TRT'de yayımlanmış olan SEKSENLER dizisinde senarist ve oyuncu olarak öğrencilerin ekranlardan tanıdığı Eray Yasin IŞIK öğrencilerimizle önce tanıştı sonrasında canlı bir meddah gösterisi sunarak oyunculuk yeteneklerini sergiledi ve öğrencilerimize hoş vakit geçirtti. Aynı zamanda okulumuzun eski bir mezunu olarak öğrencilik yıllarında öğretmenleri ve arkadaşlarıyla yaşadığı güzel anılarından bahsetti.

Okulumuzda kaldığı dönemler konusunda öğrencilerin merak ettiği soruları cevapladı. Tüm öğrencilere ''Ben de sizlerden biriyim'' mesajı verirken hayatta hangi alanda başarılıysanız hangi alanı seviyorsanız hayaliniz neyse bu alanda eğitim alınız, oldu.

Eski öğretmeni Murat Çakmak’tan ve sınıf arkadaşı Hasan Emin Çelik’ten hediye alan Eray Şahin IŞIK geçmişte Nevzat Ayaz'da okumaktan çok mutlu olduğunu belirtti. Program sonunda öğrencilerle bol bol fotoğraf çektirildi.

eray yasin ışık çankırı

 

 
Bu haber 2829 defa okunmuştur.

İlginizi Çekebilecek Diğer Çankırı Eğitim Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY


YUKARI