Bugun...


Tarih: 26-11-2018 17:01:40 Okunma 2460 defaİlimizde Öğretmenler Günü Kutlama Programı Gerçekleştirildi Genel haberler - Çankırı

100. Yıl Kültür Merkezi’ndeki programa Vali Hamdi Bilge AKTAŞ, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Ahmet KURUMAHMUT, Belediye Başkan Vekili Hasan Şuayip BÜYÜKYAVUZ, Çankırı Baro Başkanı Erkan KÖROĞLU, Vali Yardımcısı Abdullah ASLANER, İl Emniyet Müdürü Sadettin AKSOY, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Hıdır AYÇİÇEK, İl Genel Meclisi Başkanı Ruhi ŞEKER, daire amirleri, STK temsilcileri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.


Şehit Erdem Öztürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından organize edilen program saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. İl Milli Eğitim Müdürü Muammer ÖZTÜRK’ün konuşmasıyla devam eden program video sunumu ve öğrencilerin şiir okumasıyla devam etti.


Yabancı uyruklu öğrencilerin halk oyunları gösterisinin büyük ilgi gördüğü programda emekli öğretmenler adına bir konuşma yapıldıktan sonra emekli öğretmenlere hizmet ve şeref madalyası takdim edildi. Programda Öğretmenler Günü Oratoryosu ve Müzik Dinletisi büyük beğeni toplarken program sonunda Öğretmenler Günü temalı şiir, kompozisyon ve resim yarışmalarında dereceye giren öğrencilere ödüllerinin verilmesi ile öğretmenler arasında düzenlenen satranç, mangala ve masa tenisi müsabakalarında derece alanlara ödülleri takdim edildi. 


Öğretmenler günü programı Öğretmenler Günü ile ilgili şiirin okunmasının ardından sona erdi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Bu haber 2460 defa okunmuştur.

İlginizi Çekebilecek Diğer Genel haberler Haberleri


kangiri,kangırı,Çankırı kent merkezi/cankiri,Turistik yerler çankırı Genel haberler-haber18.com/çankırı-haber Çankırı haberleri,çankırı haber,ÇANKIRI,CANKİRİ,CANKİRİ HABER,HABERLER ÇANKIRI,haberçankırı,çankırı haber sitesi,haber,çankırı merkez 18100 şehir merkezi,Turistik yerler Çankırı çankırı
YUKARI