Ana Sayfa   »  Genel Haber  »  İlimiz Öğretmenleri Yemekte Bir Araya Geldi

Tarih: 26-11-2018 22:24:31 Bu haber 3950 defa okunmuştur.


facebook-paylas

İlimiz Öğretmenleri Yemekte Bir Araya Geldi Genel Haber haber18 çankırı

Belediye Başkanı Hüseyin Boz tarafından organize edilen yemek programı Koç otelde düzenlendi.

Düzenlenen yemek programına Ak Parti Gurup Başkan vekili Çankırı Milletvekili Av. Muhammet Emin Abaşoğlu, Çankırı Vali Yardımcısı Abdullah Aslaner, Çankırı Belediye Başkanı Hüseyin Boz, İl Milli Eğitim Müdürü Muammer Öztürk, Okul Müdürleri, Belediye birim müdürleri,öğretmenler ve aileleri katıldı.

Yapılan Konuşmalarda Milli Eğitim Müdürü Öztürk , Öğretmneler gününü kutladı. Düzenlenen yemekten dolayı Belediye Başkanı Oz!a ve emeği geçenlere teşekkür etti.”

Belediye Başkanı Boz” Hayatımda öğrendiğimiz kullandığımız hayatımızın genelinde öğretmenlerimizin  emeği ve hakkı var. Bize kattıkları değerler için kendilerine teşekkür ediyorum. Öğretmenler gününüzü kutluyorum” dedi.

Milletvekili Akbaşoğlu:Öğretmenler ve eğitim hakkında Birgiler verdi.” Ecdadımızın başarılı eğitimi ile dünya yıllarca dünyada güzel gelişlerin olduğunu bir süre kesinti olsa da siz öğretmenlerimizle Türkiye ve dünyada güzel işlerin olmaya devam edeceğini ifade etti.

Başta şehit öğretmenlerimiz olmak zere ebediyete kavuşan öğretmenlerimizi ve  tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyorum”dedi

Yemek sonrası yapılan dua sonrası Milletvekili Akbaşoğlu, Başakan Boz, Vali yardımcısı Aslan ve Milli Eğitim Müdür Öztürk konukları tek tek uğurladılar.

 

Video Görüntüleri

 

Fotoğraflar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

diğerleri ekleniyor
Bu haber 3950 defa okunmuştur.

İlginizi Çekebilecek Diğer Genel Haber Kategorisi Haberleri

EN ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
YAZARLAR

çankırı haber18 - Çankırı Haberleri
YUKARI