Tarih: 02-11-2018 16:49:17 Okunma 1968 defa
Çankırı - Ilgaz Belediyesi  Gazilerimiz İçin Konya’ya Gezi Düzenledi - Çankırı Ilgaz haber18 haberleri

Ilgaz Belediyesi  ve Ilgaz Kaymakamlığı ortaklaşa programı ile Ilgaz’lı gaziler ve aileleri Tarih ve Kültür Şehri Konya İline geziye gönderildi.

Gezi ile açıklamalarda bulunan Ilgaz Belediye Başkanı Arif Çayır”

Göreve başladığımız günden itibaren sosyal belediyecilik kapsamında başta kıymetli gazilerimiz ve yakınları olmak üzere, öğrencilerimizi, bayanlarımızı ve hemşerilerimizin ülkemizin birçok güzel şehrini gezerek görme imkânı sağladık. Gazilerimiz ve kıymetli eşlerinden oluşan kafilemizi, Belediye personelimiz Veteriner Hekim Mustafa YAZIHARMAN eşliğinde Konya İline geziye gönderdik. Gezi esnasında Mevlana Müzesi, ziyaretgahlar, tarihi yerler, Sille ve Meram Bağları mevkii gezdirilerek tarihi bilgiler verildi. 

Bizler için birçok fedakârlık sergileyen aziz gazilerimize bir nebze nefes aldırabilmek onları mutlu görmek bizler için onur olmuştur. Millet olarak gazilerimize minnet borcumuz var. Ülkemizin güvenliği ve milletimizin huzuru için gözünü kırpmadan canını veren, sağlığını kaybeden vatan evlatlarımızı ve yakınlarını kendi ailemizden farklı görmüyoruz. Onlar için 2 gün süren Konya gezisi sırasında bizlerden yardımlarını esirgemeyen Başta Konya MHP Milletvekili Sayın Esin KARA Hanımefendiye, Konya İl Emniyet Müdürü Sayın Şükrü YAMAN Beyefendiye ve emeği geçen herkese teşekkür ederim.”

 

 

 

 

 
Bu haber 1968 defa okunmuştur.

İlginizi Çekebilecek Diğer Çankırı Ilgaz Haberleri

YUKARI