Bugun...


Tarih: 02-12-2018 19:16:03 Okunma 3901 defaHÜSEYİNİ  Görünce Böyle Mutlu Oldu Hüseyin Boz - Çankırı

Çankırı Belediye Başkanı Hüseyin Boz, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü münasebeti ile engelli fertlerin olduğu bazı evleri ziyaret etti.

Ziyarette engelli sandalyeye ihtiyacı olanları evlerinde ziyaret ederek ihtiyaçları olan sandalyelerin yanı sıra çeşitli hediyelerde götüren Başkan Boz kendisine gülücükler atan ve sevgi ile bakan gözler karşında  duygulandı.

 

 

Özellikle Hüseyin Boz’un Başkan olduğunu hatta Başkan ne demek onu dahi bilmeyen kişinin Boz’a gösterdiği sevgi, anlamlı ziyaretlerin kutlama mesajlarından daha etkili olduğunu bir kez daha gösterdi.

 

Başkan Hüseyin Boz” Arkadaşlar bu  sadece ailelerimizin imtihanı değil, bizlerinde imtihanı gerek bu aileye gerekse diğer aileleri imkanlarımızı seferber etmeliyiz.”dedi
Yanındaki yetkililere seslenerek ”Belediye olarak yapılması gerekenleri ivedilikle yapalım” dedi

 

Bu gün bir kaç aileye ziyarette bulunun Başkan Boz’un Belediyede çalışma başlattığı çalışma kapsamında zaman aralıkları içerisinde ziyaretler ve sandalye dağıtımının devam edeceği ifade edildi.
Bu haber 3901 defa okunmuştur.

İlginizi Çekebilecek Diğer Hüseyin Boz Haberleri


kangiri,kangırı,Çankırı kent merkezi/cankiri,Turistik yerler çankırı Hüseyin Boz-haber18.com/çankırı-haber Çankırı haberleri,çankırı haber,ÇANKIRI,CANKİRİ,CANKİRİ HABER,HABERLER ÇANKIRI,haberçankırı,çankırı haber sitesi,haber,çankırı merkez 18100 şehir merkezi,Turistik yerler Çankırı çankırı
YUKARI