Ana Sayfa   »  Siyaset  »  Hacer Rukiye Yıldırım , Kadın Etkinliği Programı Düzenledi

Tarih: 25-11-2018 19:08:43 Bu haber 4292 defa okunmuştur.


facebook-paylas

Hacer Rukiye Yıldırım , Kadın Etkinliği Programı Düzenledi Siyaset haber18 çankırı

25 kasım kadına yönelik şiddetle uluslararası mücadele günü kapsamında  AK Parti Çankırı İl Kadın Kolları Başkanı Hacer Rukiye Yıldırım öncülüğünde AK Parti  İl Başkanlı binası önünde program düzenlendi.
Programa Çankırı Milletvekili Salim Çivitçioğlu ve  eşi Seçil Çivitçioğlu, Çankırı Belediye Başkanı Hüseyin Boz,İl Genel Meclis Başkanı Ruhi Şeker, Ak parti Çankırı İl Kadın Kolları Başkanı Hacer Rukiye Yıldırım,  Kurşunlu Belediye Başkanı Şakir Kaymak, İl ve İlçelerden gelen Ak partililer Katıldı.Basın Açıklaması yapıldı.
İl Kadın Kolları Başkanı Hacer Rukiye Yıldırım “
“Kadına Şiddet İnsanlığa İhanettir “
Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele ve Dayanışma Günü Yürüyüşümüzün ardından Milletvekilimiz Ve Kıymetli Eşi ,İl Belediye Başkanımız,İl Genel Meclisi Başkanımız,İl Gençlik Kolları Başkanımız,Merkez İlçe Başkanımız,İlçe Başkanlarımız ,İlçe/Belde Belediye Başkanlarımız,İlçe Kadın Kolları Başkanlarımız ve Ekipleri,Şehit Ve Gaziler Derneği Başkanımız ve ekibi,Memur Sen Kadın Kolları Başkanımıız ve ekibi ,Stk larımız ve tüm teşkilatımızın katılımıyla basın açıklamamızı gerçekleştirdik.
Kadına yönelik şiddet dünyanın her yerinde aynı biçimde tezahür ediyor, ve aile içi şiddet ne yazıkki hala en yaygın şiddet biçimi olmaya devam ediyor. AK kadınlar olarak, Kadına yönelik şiddetin bir insan hakkı ihlali olduğunu dün olduğu gibi bugünde dile getirmekten vazgeçmiyor, ekonomik yada kültürel hiçbir gerekçenin ardına sığınılmasına müsade etmeden kadına yönelik hertürlü şiddete karşı #TuruncuÇizgimiz 'i çekiyoruz. 
Sağlıklı bir toplum ve gelecek nesiller için kadına yönelik şiddete karşı hep birlikte TURUNCU ÇİZGİLERİni çekmeye davet ediyoruz.”dedi
Buraya katılan siyasiler hep birlikte Aile Çalışma Ve Sosyal Hizmetler Çankırı  İl Müdürlüğü programına katıldılar.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Bu haber 4292 defa okunmuştur.

İlginizi Çekebilecek Diğer Siyaset Kategorisi Haberleri

EN ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
YAZARLAR

çankırı haber18 - Çankırı Haberleri
YUKARI