0


Tarih: 24-05-2016 16:30 Eldivan Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 11729 Defa Görüntülendi

0

Eldivan İlçemiz İşadamlarından Tufan KIDIMAN'ın desteği ile Ö

Eldivan İlçemiz İşadamlarından Tufan KIDIMAN’ın desteği ile özel öğrencilerimize yönelik organize edilen programda, öğrenciler sabah kahvaltısı, öğle yemeği, palyaço gösterisi, voleybol – futbol maçı yaptı ve gönüllerince eğlendi.

Yapılan organizasyona İlçe Kaymakamı Sinan İNALTEKİN, Eldivan Belediye Başkanı Nusrettin GÖKÇER, AK Parti İlçe Başkanı Faruk DİLSİZ, ODTÜ Daire Başkanı Şahin OĞUZ, ODTÜ Doç.Dr.Ahmet YILDIRIM, ODTÜ Dr. Funda Barutçu YILDIRIM, Kaymakamlık Personelleri, Musa ÖZDEMİR, Aydın GÖNCÜ, Süleyman KOŞAR ,misafirler ve özel öğrencilerimiz katıldı.

İlçe Kaymakamı  Sinan İNALTEKİN, bu tür faaliyetlerin engelli bireylerin sosyal ve duygusal gelişimi açısından çok önemli olduğunu ve benzer faaliyetlerin devam edeceğini belirterek desteklerinden dolayı hayırsever işadamı Tufan KIDIMAN‘ a ve organizasyonda emeği geçenlere ve tüm katılımcılara teşekkür etti.


 


Etiketler: 

HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com