0


Tarih: 21-05-2016 20:04 Siyaset Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 11242 Defa Görüntülendi

0

Çankırı Milletvekili Emin Akbaşoğlu, Vatandaşları Ziyaret Ederek,
Çankırı Milletvekili Emin Akbaşoğlu,   Öğle saatlerinde babaocağı Taşkaracaları Ziyaret etti.  Oradan da Kurşunlu Belediye BAşkanı Şakir Kaymak ile birlikte  Iğdır Köyünde mevlid programına katıldı. Vatandaşların kandillini kutladı.

Öğleden sonra Çankırı şehir Merkezine gelen Milletvekili Akbaşoğluİ,  İmaret esnafını , Eski Terminal caddesi ,  Yunus AVM civarındaki Esnafı ve Bulvar üzeride bir çok esnafı ziyaret ederek vatandaşların Kandil’ini kutladı.

Akbaşoğlu, Kandil kutlama ziyaretleri esnasında vatandaşları iste ve taleplerini aldı.  Vatandaşlarla sohbet etti.

Ziyaretler sonrasında  Umre ziyaretinden dönem İlim Yayma Cemiyeti Başkanı Musa Çağları Ziyaret ederek “Allah kabul etsin , Hoş geldin” ziyaretinde bulundu.

Daha sonrasında da Ak Parti Merkez  İlçe Başkanı Mustafa Potukoğlu ve  İl yönetiminden Ahmet Ulusoy ve Musa Çağlar ile birlikte bir dizi ziyaretlerde bulunarak vatandaşların kandil  kutlamalarına devam edecekleri ifade edildi.

Kandil kutlamaları kapsamında  Çankırı Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Boz’unda ziyaret edilerek Umre’den dönmesi vesilesi ile “Allah kabul etsin , Hoş geldin” ziyaretinde bulunacağı  belirtildi.

Milletvekili  Akbaşoğlu’nun Çankırı’daki Kandil kutlama ziyaretlerini tamamlamasının ardında  Ankara’ya hareket edere yarinki AK Parti kongresine katılacağı ifade edildi.
 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Etiketler: 

HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com