0


Tarih: 21-05-2016 19:24 Siyaset Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 18538 Defa Görüntülendi


0


Ak Parti Çankırı Teşkilatı Kongreye 18 otobüs ve 100 lerce otomob


 
Ak Partinin , 22 Mayıs  2016 Pazar günü Ankara Arena Kapalı Spor Salonunda ikinci olağanüstü büyük kongresini yapacaktır.

kongreye Çankırı onsekiz otobüs ve yüzlerce  araçla katılacağı ifade edildi.

Bu gün Beraat kandili vesilesi ile vatandaşları Ziyaret  eden Çankırı Milletvekili Av Muhammet Emin Akbaşoğlu , Ak parti Çankırı İl Başkanı Celal Kaman İş yerinde ziyaret etti.

Ziyaret esnasında Kongre ile yapılan çalışmalar hakkında açıklama yapan Ak parti Çankırı İl Başkanı Celal Kaman” Ak Parti kongreleri her zaman demokrasi şöleni havasında geçmiştir ve yine bütün Ak Parti teşkilatları ile birlikte kongremizin demokrasi şöleni havasında geçmesi için Ankara Arena’da olacağız.  İlimizden 18 otobüs ve 100 lerce  araçla vatandaşlarımız kongremize katılmak için Ankara’ya gidecekler.  Sabah erken saatlerde ili merkezinden ve ilçelerden hareket edilecek.
Ankara’ya erken giderek salonda yerimizi almak istiyoruz.   Kongre heyecanını salonda yaşamak çok güzel oluyor. O nedenle erken saatlerde gideceğiz.

Bu vesileyle kongremizin bütün Ak Parti camiasına ve ülkemize hayırlı olmasını temenni  ediyorum”dedi
 Etiketler:

0  İLÇELER Hakkımızda
Haberci Editör Girişi

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com