0


Tarih: 12-05-2016 23:53 Valilik Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 12258 Defa Görüntülendi


0


26. Bölge Eczacılar Odası Tarafından Şehit ve Gazi Aileleri Onuru


26. Bölge Eczacılar Odası tarafından Şehit ve Gazi aileleri onuruna 12 Mayıs 2016 Perşembe günü yemek programı düzenlendi.

KOÇ Otel’de düzenlenen yemek programına Vali Vahdettin Özcan ve eşi Leyla Özcan, Cumhuriyet Başsavcısı Doğan Kaya ve eşi Reyhan Kaya, Garnizon Komutanı İstihbarat Kurmay Albay Yusuf Bayazıt ve eşi Nurten Bayazıt, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Halil Altıntaş, Vali Yardımcıları Hüseyin Demirbaş ve Meral Batı Demirbaş, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Mehmet Akkaya, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Potukoğlu, Müftü Yardımcısı Uğur Demirel, 26. Bölge Eczacılar Odası Başkanı Orkun Yılmaz ve diğer eczacılar odası yetkilileri, Şehit ve Gazi Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Yüksel Teke, STK Temsilcileri, Şehit ve Gazi aileleri ile diğer görevliler katıldı.
 


 

Şehit ve Gazi aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Yüksel Teke ise 26. Bölge Eczacılar Odası Başkanı Orkun Yılmaz’a ve yetkililere düzenlemiş oldukları program nedeniyle teşekkürlerini etti

Vali Vahdettin Özcan yaptığı konuşmada, “14 Mayıs Eczacılar gününüzü özellikle tebrik ediyorum. Bu atmosferde, böyle bir ortamda Şehit ve Gazi ailelerinin bulunması nedeniyle bu programa katıldım. Öncelikle Şehidimiz Serdar Uyanık kardeşimiz ve tüm Şehitlerimiz için Cenab-ı Allah’tan rahmet diliyorum. Cenaze merasimine katılımınızdan dolayı bütün Çankırılılara teşekkür ediyorum. Şu anda GATA’da tedavi görmekte olan Uzman Çavuş Burak Coçar kardeşimiz için de dua istiyorum. Böyle bir programı hazırlamış olduğu için 26. Bölge Eczacılar Odası Başkanı Orkun Yılmaz’ı tebrik ediyorum. Bizler Şehit ve Gazi yakınlarımızın 24 saat hizmetindeyiz. Devlet olarak Şehit ve Gazi yakınlarımızın tüm ihtiyaçlarını karşılamaya hazırız. Tekrar 14 Mayıs Eczacılar Gününüzü tebrik ediyorum. Tüm eczacıların bayramını kutluyorum. Büyüklerin ellerinden, küçüklerin gözlerinden öpüyorum. Hepinizi Allah’a emanet ediyor, hayırlı akşamlar diliyorum” dedi.

Daha sonra 26. Bölge Eczacılar Odası Başkanı Orkun Yılmaz, Şehit ve Gazi aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Yüksel Teke’ye plaket takdim etti.

Yemek programı Kur’an-ı Kerim Tilaveti ve hatim duası ile sona erdi.
 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Etiketler:

0  İLÇELER

Hakkımızda
Facebook Sayfamız
Haberci Editör Girişi

Eğlence
örnek ol Vali Otosu gönlümüzdekiler Vali yapboz kar oto mineral kaleci Başkan bilyeler balon patlat
Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com