0


Tarih: 12-05-2016 14:31 Gundem Haberleri Muhabir: Turgut Reis  Bu haber: 9334 Defa Görüntülendi


0


2015 -2016 öğretim yılında Çankırı Karatekin Üniversitesinden mez


2015 -2016 öğretim yılında Çankırı Karatekin Üniversitesinden mezun olacak öğrenciler 11 Mayıs 2016 Çarşamba günü Öğrencilerin bizzat kendilerinin organize ettiği bir mezuniyet balosu düzenledi.

Baloda Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali İbrahim Savaş öğrencileri yalnız bırakmazken ayrıca Ilgaz Belediye Başkanı Arif Çayır, Şabanözü Belediye Başkanı Mustafa Karakaya, İl Genel Meclisi Üyesi Hidayet Çelik, eski öğretim görevlilerinde Yusuf Naci Bayındır ve öğrenciler katıldı.

Çankırı Karatekin Üniversitesi Öğrenci Konseyi Başkanı Adnan Taha Tuğrul Balo açılışında yaptığı konuşmada Mezuniyet Balosunun artık Çankırı Karatekin Üniversitesinin geleneklerinden biri olduğunu söyleyerek “Çankırı Karatekin Üniversitesi hiçbir zaman sıradan bir üniversite olmamıştır,  yapılanları yapmamıştır. Her yaptığı ile örnek olmuş bir üniversite. Siz değerli arkadaşlarım da mezun olduktan sonra çeşitli iş kollarında örnek birer şahsiyet olarak üniversitemizi temsil edeceksiniz. Bundan sonraki yaşamınızda hepinize başarılar ve mutluluklar diliyorum” dedi.

Daha sonra mezun olacak tüm öğrenciler adında Öğrenci Konseyi Başkanı Adnan Taha Tuğrul Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali İbrahim Savaş’a kendilerine verdiği destek ve katkılardan dolayı plaket takdim etti.

Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali İbrahim Savaş’ta yaptığı kısa konuşmada mezun olacak öğrencilere iş ve özel yaşamlarında mutluluk ve başarı dileyerek “ hepinizin bildiği gibi biz hiçbir zaman sizleri kendi çocuklarımızdan ayırt etmedik, tüm enerji ve mesaimizi sizin donanımlı bireyle ve çok iyi yetişmiş kişilikler olarak yetişmeniz için harcadık. Şimdi emaneti en iyi yetişmiş şekilde ailelerine teslim etmenin onurunu yaşıyoruz” dedi. Konsey Başkanı Adnan Taha Tuğrul Şabanözü Belediye Başkanı Mustafa Karakaya’ya da desteklerinden dolayı teşekkür etti. Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç ve Ilgaz Belediye Başkanı Arif Çayır’a teşekkürleri iletti. Balo salonunda bulanan Arif Çayır’da öğrencilere iyi dilek ve temennilerde bulunarak bundan sonra ki hayatlarında başarılar diledi.

Konuşmaların ardından Koç Otel Baş aşçısı Eyüp Ölmez ustanın marifetli ellerinden çıkan yemekler yenirken öğrenciler sanatçı Gülden Mutlu’nun sahne aldığı canlı müzik eşliğinde doyasıya mezuniyet coşkusu yaşadılar.

.............................

Fotoğraf:

Fotoğraf:

Fotoğraf:

Fotoğraf:

Fotoğraf:

Fotoğraf:

Fotoğraf:

Fotoğraf:

Fotoğraf:

Fotoğraf:

Fotoğraf:

Fotoğraf:

Fotoğraf:

Fotoğraf:

Fotoğraf:

Fotoğraf:

Fotoğraf:


Fotoğraf:

Fotoğraf:

Fotoğraf:

Fotoğraf:

Fotoğraf:


Fotoğraf:

Fotoğraf:

Fotoğraf:

Fotoğraf:

Fotoğraf:

Fotoğraf:

Fotoğraf:

Fotoğraf:

Fotoğraf:

Fotoğraf:

Fotoğraf:

Fotoğraf:


Etiketler:

0  İLÇELER

Hakkımızda
Facebook Sayfamız
Haberci Editör Girişi

Eğlence
örnek ol Vali Otosu gönlümüzdekiler Vali yapboz kar oto mineral kaleci Başkan bilyeler balon patlat
Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com