0


Tarih: 07-05-2016 00:11 yaprakli Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 13779 Defa Görüntülendi


0


Yapraklı Yukarıöz Köyü Düğün Salonu Temeli AtıldıÇankırı Yapraklı İlçesi Yukarıöz Köyü Düğün Salonu temeli atıldı. Yapraklı İlçesinin En Büyük Köyü Yukarıöz de Muhtarlık Öncülüğünde Başlatılan Düğün Salonu Projesi Tamamlanmış olup, 6 Mayıs Günü Cuma Namazından Sonra Yapraklı Kaymakamı YAKUP ÖMEROĞLU, Yukarıöz Dernek Başkanı ARİF GÖRGÜLÜ, Yukarıöz Köyü Muhtarı MUSTAFA ŞAHİN, Yapraklı Dernekler Birliği Başkanı MEHMET AYHAN ve Yukarıöz Köyü Halkının Katılımları ile Temel Atma Töreni Gerçekletirildi.

Dernek Başkanı ARİF GÖRGÜLÜ nün yapmış olduğu açıklama da “Yukarıöz Köyümüzün İhtiyaçları arasında yer alan Düğün Salonu Projesi Muhtar Mustafa ŞAHİN tarafından hazırlanarak Yukarıöz Halkının da destekleri ile bu seviyeye ulaşmıştır. Bu projede yoğun emek harcayan Muhtarımıza, Yapraklı Kaymakamlığı olarak projemize desteklerini esirgemeyen Değerli Kaymakamımız Sayın YAKUP ÖMEROĞLU’na  ve Yurtiçinde ve Yurt dışında bulunan vefakar ve hayırsever Yukarıöz Halkına Teşekkür ederiz. Düğün Salonundan Sonra uygulamaya koyacağımız Projeler devam edecek.” Dedi.
 


 


 

 

 

 

 

 

 


Etiketler:

0  İLÇELER

Hakkımızda
Facebook Sayfamız
Haberci Editör Girişi

Eğlence
örnek ol Vali Otosu gönlümüzdekiler Vali yapboz kar oto mineral kaleci Başkan bilyeler balon patlat
Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com