0


Tarih: 04-05-2016 15:44 STK Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 12538 Defa Görüntülendi

0

Eğitim Bir Sen Çankırı Şubesi Aday Öğretmenlerle Yemekte Buluştu
Eğitim Bir Sen Çankırı Şubesi aday öğretmenlerle tanışmak ve kaynaşmak amacıyla yemekli bir toplantı düzenledi. Eğitim Bir Sen Şube Başkanı Kasım KARATEKİN, yönetim kurulu, kadınlar komisyonu ve üyeleri katıldı.

Eğitim Bir Sen Şube BaşkanıKasım KARATEKİN yaptığı konuşmada Aday öğretmenlere hayırlı olsun dileklerini ileterek “Türkiye’nin En büyük sendikası ve sivil toplum kuruluşuyuz. Büyüklüğümüzü sayımızın yanında öğretmenlerin ve eğitim çalışanlarının sesleri olarak da gösteriyoruz. Sendika olarak ücret sendikacılığı  anlamında çok önemli kazanımlar elde ettik, bu kazanımların üyelerin çalışma şartlarını ve özlük konumlarını önemli derecede düzelttik ve düzeltmeye devam ediyoruz ” Dedi.

KARATEKİN, aynı zamanda 28 Şubat mağdurlarının göreve iadeleri başta olmak üzere, eğitim ve eğitimcilerin tüm noksanlıklarını tamamlamaya çalıştıklarını, dünyanın her yerinde sendika olarak mazlumların yanında olduklarını anlattı.

Sohbet havasında geçen yemeğin sonunda aday öğretmenlere Eğitim Bir-Sen’in hazırladığı “Kelebeğin Rüyası” adlı kitap hediye edildi. 

 

 

 


Etiketler: 

HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com