0


Tarih: 03-05-2016 17:54 Belediye Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 7213 Defa Görüntülendi


0


Çankırı Belediyesi Miraç Kandili'ni Karanfillerle Kutladı


Çankırı Belediyesi, Belediye Sarayı önünde vatandaşların Mübarek Miraç Kandili'ni kutlayarak, karanfil ikramında bulundu. Belediye Gençlik Merkezi tarafından düzenlenen organizasyonda vatandaşlara 2 bin adet karanfil ikram edildi.

Tüm Çankırı'lı hemşehrilerimin ve Müslüman Alemi'nin kandilini kutluyorum diyen Başkan Dinç, "Belediye Gençlik Merkezi'nde çalışan genç kardeşlerimizin organize ettiği bu etkinlikte hem vatandaşlarımıza karanfil ikram ediyoruz, hem de onların tek tek kandillerini kutluyoruz. Böylesine anlamlı ve özel bir günde gönül kapılarımızı sonuna kadar açmalıyız. Küskünlükleri, dargınlıkları bir kenara bırakıp, milletimizin birlik ve beraberliğe fazlasıyla ihtiyaç duyduğu şu günlerde daima bir olmalıyız. Peygamber efendimizin ahlak ve erdem dolu hayatını her daim kendimize rehber edinmeliyiz. Savaşın ve terörün olmadığı, daima dostluk vebarışın kazandığı bir dünyada yaşamak temennisi ile bir kez daha değerli hemşehrilerimizin ve bütün Alem- i İslam'ın Miraç Kandili'ni kutluyorum. Rabbım hepimizi nice kandillere sağlık, mutluluk ve huzur içerisinde ulaştırsın" ifadelerini kullandı.

Kendilerine uzatılan karanfilleri kabul eden vatandaşlar, Belediye Başkanı'nın nazik ikramından dolayı çok mutlu olduklarını belirterek, Başkan Dinç'e mesajı ve ikramından dolayı teşekkür ettiler.
 


 


 

 

 

 

 

 


Etiketler: 

HABERLER

Hakkımızda
Facebook Sayfamız
Haberci Editör Girişi
Çankırı - haberleri - Haber
Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com
haber18.com Çankırı Haberleri

Bu Gün: 19-08-2018 22:56 - Çankırı haberleri