0


Tarih: 02-05-2016 21:48 Valilik Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 7976 Defa Görüntülendi


0


İl Genel Meclisi Başkanı ve Üyelerinden Vali Özcan’a Ziyaret


İkinci dönem İl Genel Meclisi Başkanı olarak seçilen Ruhi Şeker ve üyeleri Vali Vahdettin Özcan’ı ziyaret etti.

Valilik Birlik Salonu’nda gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Vali Vahdettin Özcan, “İl Genel Meclisi üyeliği çok ulvi bir görevdir. İkinci dönem İl Genel Meclisi Karar Organının başına yeniden seçilmenizden dolayı sizi tebrik ederim. İnşallah hayırlı hizmetler yaparız. İl Genel Meclisi Başkanı ve İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği ile uyumlu bir şekilde çalışmalar devam etmektedir. Mahalli İdareler benim sevdiğim kuruluşlardır. Merkezi İdarenin bir kısım yetkileri İl Özel İdarelere ve Belediyelere devredilmelidir. Mahalli İdarelerin güçlendirilmesi için İl Genel Meclisine ve karar organlarına da önemli görevler düşmektedir. Tebrik ederim. Bundan sonraki çalışmalarınızda başarılar dilerim” dedi.

İl Genel Meclisi Başkanı Ruhi Şeker ise, Valiözcan’a teşekkür etti, “İnşallah bundan sonra da uyumlu bir şekilde çalışmalarımız devam edecektir” diye konuştu.

Hatıra fotoğrafı çektirilmesinin ardından ziyaret sona erdi. 

 


Etiketler:

0  İLÇELER

Hakkımızda
Facebook Sayfamız
Haberci Editör Girişi

Eğlence
örnek ol Vali Otosu gönlümüzdekiler Vali yapboz kar oto mineral kaleci Başkan bilyeler balon patlat
Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com