0


Tarih: 02-05-2016 21:07 Siyaset Haberleri Muhabir: Haberci  Bu haber: 9569 Defa Görüntülendi

0

Ak Gençlik ve Milletvekili Filiz Esnafa Kutlu Doğumu Broşür Dağıt
Milletvekili Filiz, Ak Parti İl Başkanı Celal Kama, Ak Parti Gençlik Kolları İl Baskanı Koray Erdoğan ve Gençlik Kolları Yönetim Kurulu üyeleri üyelerinin katıldığı broşür dağıtımında, Çankırı’da yer alan esnafları ve vatandaşlar ziyaret edilerek, kendilerine Kutlu Doğum Haftası münasebetiyle broşür dağıttılar. Esnaflar ve vatandaşlar da Milletvekilli Filiz ve Çankırı Ak Parti İl Başkanlığı, Gençlik Kollarını ve görevlilerini karşılarında görmekten dolayı duydukları mutluluğu ifade ederken, Kutlu Doğum Haftası’nın hayırlı olması dileklerinde bulundular.

Çankırı Ak Parti Gençlik kolları esnaf ziyaretlerine her ay farklı bir amaçla devam ediyor. Bu ay kutlu doğum ayı olması efendimizin yeryüzünü şereflendirmesi münasebeti ile kutlu doğum konulu el broşürü hazırlatan Ak Gençlik kalabalık bir ekiple Çankırı Cadde ve sokaklarına adeta çıkarma yaptılar ve broşür dağıttılar. Kutlu doğumu anlattılar. Bu ayki esnaf gezilerine katılan Ak Parti İl Başkanı Celal Kaman ve Çankırı milletvekili Hüseyin Filiz’de eşlik etti.

Milletvekilli Filiz yaptığı açıklamada : “Kardeşlik duygusunu güçlendirmek amacıyla böyle bir çalışma yaptık. Broşürde kardeşliğe yönelik, hadis ve güzel sözlerden oluşan aydınlatıcı sözler bulunuyor. Vatandaşlarımızın kaynaşması, kardeşlik birlik ve beraberliği konu alan ve özlü sözlerden oluşan kutlu doğumu hatırlamak ve peygamber efendimizi anlatan, broşürü esnaf ve vatandaşa dağıttık. Katkısı bulunan Ak Parti Gençlik Kollarına ve herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

Esnaf ziyaretinin ardından Gençlik Kolları il Başkanı Koray Erdoğan yaptığı açıklamada:”Bu ay esnafımıza efendimizi anlattık. İnşallah maksat hasıl olmuştur. Yaptığımız ve yapacağımız her faaliyet ümmet bilinciyledir. Dün hain bir terör saldırısı sonucu Bu vatan bir evladını daha kaybetti. Ateş bu sefer şehrimize düştü. Hadisle örnek vererek Erdoğan, Tekrar söylüyorum “Ey Kâfirler Yenileceksiniz ve Cehenneme Sürüleceksiniz.” dedi. Esnaflar ise bu tür gezilerden memnun olduklarını ve sorunlarını direkt olarak muhataplarına ilettiklerini ifade ettiler.
 

 

 

 

 

 

 

 


Etiketler: 

HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com