0


Tarih: 02-05-2016 21:07 Siyaset Muhabir: Haberci Kmax  Bu Sayfa: 9485 Defa Görüntülendi0

Ak Gençlik ve Milletvekili Filiz Esnafa Kutlu Doğumu Broşür Dağıt


Milletvekili Filiz, Ak Parti İl Başkanı Celal Kama, Ak Parti Gençlik Kolları İl Baskanı Koray Erdoğan ve Gençlik Kolları Yönetim Kurulu üyeleri üyelerinin katıldığı broşür dağıtımında, Çankırı’da yer alan esnafları ve vatandaşlar ziyaret edilerek, kendilerine Kutlu Doğum Haftası münasebetiyle broşür dağıttılar. Esnaflar ve vatandaşlar da Milletvekilli Filiz ve Çankırı Ak Parti İl Başkanlığı, Gençlik Kollarını ve görevlilerini karşılarında görmekten dolayı duydukları mutluluğu ifade ederken, Kutlu Doğum Haftası’nın hayırlı olması dileklerinde bulundular.

Çankırı Ak Parti Gençlik kolları esnaf ziyaretlerine her ay farklı bir amaçla devam ediyor. Bu ay kutlu doğum ayı olması efendimizin yeryüzünü şereflendirmesi münasebeti ile kutlu doğum konulu el broşürü hazırlatan Ak Gençlik kalabalık bir ekiple Çankırı Cadde ve sokaklarına adeta çıkarma yaptılar ve broşür dağıttılar. Kutlu doğumu anlattılar. Bu ayki esnaf gezilerine katılan Ak Parti İl Başkanı Celal Kaman ve Çankırı milletvekili Hüseyin Filiz’de eşlik etti.

Milletvekilli Filiz yaptığı açıklamada : “Kardeşlik duygusunu güçlendirmek amacıyla böyle bir çalışma yaptık. Broşürde kardeşliğe yönelik, hadis ve güzel sözlerden oluşan aydınlatıcı sözler bulunuyor. Vatandaşlarımızın kaynaşması, kardeşlik birlik ve beraberliği konu alan ve özlü sözlerden oluşan kutlu doğumu hatırlamak ve peygamber efendimizi anlatan, broşürü esnaf ve vatandaşa dağıttık. Katkısı bulunan Ak Parti Gençlik Kollarına ve herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

Esnaf ziyaretinin ardından Gençlik Kolları il Başkanı Koray Erdoğan yaptığı açıklamada:”Bu ay esnafımıza efendimizi anlattık. İnşallah maksat hasıl olmuştur. Yaptığımız ve yapacağımız her faaliyet ümmet bilinciyledir. Dün hain bir terör saldırısı sonucu Bu vatan bir evladını daha kaybetti. Ateş bu sefer şehrimize düştü. Hadisle örnek vererek Erdoğan, Tekrar söylüyorum “Ey Kâfirler Yenileceksiniz ve Cehenneme Sürüleceksiniz.” dedi. Esnaflar ise bu tür gezilerden memnun olduklarını ve sorunlarını direkt olarak muhataplarına ilettiklerini ifade ettiler.
 

 

 

 

 

 

 

 


Etiketler:

0

Ana Sayfa


Milletvekili Sabah Namazında Çorba Dağıttı -  - Milletvekili Sabah Namazında Çorba Dağıttı
Çankırı Milletvekili Akbaşoğlu, Sabah Namazında Çorba Dağıttı

Milletvekili Akbaşoğlu, Kermesi Ziyaret Etti -  - Milletvekili Akbaşoğlu, Kermesi Ziyaret Etti
Çankırı Milletvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, Koru Sevindir Kermesini Ziyaret Etti

Milletvekili Akbaşoğlu'nun Seçim İttifakı ile ilgili Konuşması -  - Milletvekili Akbaşoğlu'nun Seçim İttifakı ile ilgili Konuşması
Çankırı Milletvekili Av. Muhammet Emin AKBAŞOĞLU'nun Seçim İttifakı ile ilgili bugün mecliste yaptığı konuşma

İYİ Parti 1. Olagan Kongesi Yapıldı -  - İYİ Parti 1. Olagan Kongesi Yapıldı
İYİ Parti 1. Olan Kongesini Yaptı

700 Kişi İlimizde Mola Verdi - Hacı Ali Dinlenme Tesisleri Servet - 700 Kişi İlimizde Mola Verdi
Kastamonu’dan Ankara’ya giden 700 Kişi İlimizde Mola Verdi

MHP katılım töreni düzenliyor -  - MHP katılım töreni düzenliyor
Milliyetçi Hareket Partisi Çankırı'da katılım töreni düzenliyor

Korayı Erdoğan Genel Merkezde Görev Aldı -  - Korayı Erdoğan Genel Merkezde Görev Aldı
Korayı Erdoğan Ak Parti Genel Merkez Gençlik Kollarında Yardımcısı Oldu

Akbaşoğlu Kırıkkale STK Platformuna Katıldı - Siyasi Haber - Akbaşoğlu Kırıkkale STK Platformuna Katıldı
Milletvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu Kırıkkale STK Platformuna Katıldı

AK Parti Gençlik Başkanı Nizamettin ÜNAL Oldu - Nizamet Ünal - Ak Parti Çankırı Gençlik Kolları Başkanı AK Parti Gençlik Başkanı Nizamettin ÜNAL Oldu
Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Nizamettin ÜNAL oldu

EN ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BU GÜN
  • DÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY  ÇANKIRI resim
.

>
Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaydak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstereker kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Ajans Haber 18 Sitesi © 2018