0


Tarih: 02-05-2016 19:36 Siyaset Muhabir: Haberci Kmax  Bu Sayfa: 14927 Defa Görüntülendi0

AK Parti İl Başkanı Celal Kaman, şehit üzerinden siyaset yapanlar


Kaman, Yalan ve yanlış bilgilerle basın açıklaması yapanlar ve şehit üzerinden siyaset yapanlar şerefsizdir, alçaktır ve yalancıdır.

AK Parti İl Başkanlığı’nda basın mensupları ile bir araya gelen Başkan Kaman, “Şehit Ailesinin isteği üzerine Genel Kurmay Başkanlığı tarafından ikindi namazı sonrası defnedilmesine karar verilmiştir. Bizde Şehit Ailesinin isteği üzerine ikindi namazı sonrası şehidimizin törenine Sayın Orman ve Su İşleri Bakanımız Prof.Dr.Veysel Eroğlu ile birlikte katıldık. Şehit ailemizin acısını paylaştık, şehidimize olan görevimizi yaptık ve her zamanda şehitlerimiz, gazilerimiz ve aileleri içinde elimizden gelenin daha fazlasını yapmaya hazırız. Onlar bizim evlatlarımız, hepimizin yüreği yanıyor” dedi.

Başkan Kaman, “Şehit üzerinden siyaset yapılmasından utanıyorum diyerek, Yalan ve yanlış bilgilerle basın açıklaması yapanlar ve şehit üzerinden siyaset yapanlar şerefsizdir, alçaktır ve yalancıdır.

Bakanımızın programı şehidimizin töreni doğrultusunda uygulanmış olup, temel atma ve açılış töreni sade bir şekilde gerçekleştirilmiştir. İlimize çok sayıda yatırımları olan ve destekleri olan Bakanımızın programında İlimize yapılan yatırımların değil şehit üzerinden yalan ve yanlış haberlerle yatırımlar gölgelenmiştir.

Şehitlerimiz için Türk Bayrağı altında Şehit ve Gazi Aileleri Derneği Başkanlığı önderliğinde STK Başkanları tarafından yapılan teröre lanet yürüyüşüne katılmayanlar, HDP’lilerle Mecliste boy boy fotograf çektirenler bugün şehitler üzerinden siyaset yapıyorlar diyerek diğer siyasi partilere yüklenen Başkan Kaman, Şehitlerimiz için daha fazla neler yapabiliriz diye konuşup görüşeceğimiz yerde asılsız haberlerle hem şehidimizin ailesini hem de engelli bir kardeşimize iyi niyetle ve irticalen gelişen küçük bir mutlu etme, gönül alma olayını çarpıtarak, ailelerimizi bu acılı günlerini daha da acılı hale getirmekteler. Hepimizin böyle durumlarda kenetlenmesi gereken bu günlerde şehitlerimiz üzerinden siyaset yapanları kınıyorum ve İlimizde şehitlerimiz üzerinden siyaset yapılmasından utanıyorum” dedi.

Başkan Kaman, basın mensuplarının konuyla ilgili ve gündeme dair sorularını da cevapladı.

Toplantıya Kadın Kolları Başkanı Hacer Rukiye Yıldırım, Gençlik Kolları Başkanı Koray Erdoğan, Merkez İlçe Başkanı Mustafa Potukoğlu ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri de katıldı. 

 

 


Etiketler:

0

Ana Sayfa


Milletvekili Sabah Namazında Çorba Dağıttı -  - Milletvekili Sabah Namazında Çorba Dağıttı
Çankırı Milletvekili Akbaşoğlu, Sabah Namazında Çorba Dağıttı

Milletvekili Akbaşoğlu, Kermesi Ziyaret Etti -  - Milletvekili Akbaşoğlu, Kermesi Ziyaret Etti
Çankırı Milletvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, Koru Sevindir Kermesini Ziyaret Etti

Milletvekili Akbaşoğlu'nun Seçim İttifakı ile ilgili Konuşması -  - Milletvekili Akbaşoğlu'nun Seçim İttifakı ile ilgili Konuşması
Çankırı Milletvekili Av. Muhammet Emin AKBAŞOĞLU'nun Seçim İttifakı ile ilgili bugün mecliste yaptığı konuşma

İYİ Parti 1. Olagan Kongesi Yapıldı -  - İYİ Parti 1. Olagan Kongesi Yapıldı
İYİ Parti 1. Olan Kongesini Yaptı

700 Kişi İlimizde Mola Verdi - Hacı Ali Dinlenme Tesisleri Servet - 700 Kişi İlimizde Mola Verdi
Kastamonu’dan Ankara’ya giden 700 Kişi İlimizde Mola Verdi

MHP katılım töreni düzenliyor -  - MHP katılım töreni düzenliyor
Milliyetçi Hareket Partisi Çankırı'da katılım töreni düzenliyor

Korayı Erdoğan Genel Merkezde Görev Aldı -  - Korayı Erdoğan Genel Merkezde Görev Aldı
Korayı Erdoğan Ak Parti Genel Merkez Gençlik Kollarında Yardımcısı Oldu

Akbaşoğlu Kırıkkale STK Platformuna Katıldı - Siyasi Haber - Akbaşoğlu Kırıkkale STK Platformuna Katıldı
Milletvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu Kırıkkale STK Platformuna Katıldı

AK Parti Gençlik Başkanı Nizamettin ÜNAL Oldu - Nizamet Ünal - Ak Parti Çankırı Gençlik Kolları Başkanı AK Parti Gençlik Başkanı Nizamettin ÜNAL Oldu
Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Nizamettin ÜNAL oldu

EN ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BU GÜN
  • DÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY  ÇANKIRI resim
.

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaydak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstereker kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Ajans Haber 18 Sitesi © 2018