0


Tarih: 02-05-2016 19:36 Siyaset Muhabir: Haberci Kmax  Bu Sayfa: 14855 Defa Görüntülendi

0


AK Parti İl Başkanı Celal Kaman, şehit üzerinden siyaset yapanlar


Kaman, Yalan ve yanlış bilgilerle basın açıklaması yapanlar ve şehit üzerinden siyaset yapanlar şerefsizdir, alçaktır ve yalancıdır.

AK Parti İl Başkanlığı’nda basın mensupları ile bir araya gelen Başkan Kaman, “Şehit Ailesinin isteği üzerine Genel Kurmay Başkanlığı tarafından ikindi namazı sonrası defnedilmesine karar verilmiştir. Bizde Şehit Ailesinin isteği üzerine ikindi namazı sonrası şehidimizin törenine Sayın Orman ve Su İşleri Bakanımız Prof.Dr.Veysel Eroğlu ile birlikte katıldık. Şehit ailemizin acısını paylaştık, şehidimize olan görevimizi yaptık ve her zamanda şehitlerimiz, gazilerimiz ve aileleri içinde elimizden gelenin daha fazlasını yapmaya hazırız. Onlar bizim evlatlarımız, hepimizin yüreği yanıyor” dedi.

Başkan Kaman, “Şehit üzerinden siyaset yapılmasından utanıyorum diyerek, Yalan ve yanlış bilgilerle basın açıklaması yapanlar ve şehit üzerinden siyaset yapanlar şerefsizdir, alçaktır ve yalancıdır.

Bakanımızın programı şehidimizin töreni doğrultusunda uygulanmış olup, temel atma ve açılış töreni sade bir şekilde gerçekleştirilmiştir. İlimize çok sayıda yatırımları olan ve destekleri olan Bakanımızın programında İlimize yapılan yatırımların değil şehit üzerinden yalan ve yanlış haberlerle yatırımlar gölgelenmiştir.

Şehitlerimiz için Türk Bayrağı altında Şehit ve Gazi Aileleri Derneği Başkanlığı önderliğinde STK Başkanları tarafından yapılan teröre lanet yürüyüşüne katılmayanlar, HDP’lilerle Mecliste boy boy fotograf çektirenler bugün şehitler üzerinden siyaset yapıyorlar diyerek diğer siyasi partilere yüklenen Başkan Kaman, Şehitlerimiz için daha fazla neler yapabiliriz diye konuşup görüşeceğimiz yerde asılsız haberlerle hem şehidimizin ailesini hem de engelli bir kardeşimize iyi niyetle ve irticalen gelişen küçük bir mutlu etme, gönül alma olayını çarpıtarak, ailelerimizi bu acılı günlerini daha da acılı hale getirmekteler. Hepimizin böyle durumlarda kenetlenmesi gereken bu günlerde şehitlerimiz üzerinden siyaset yapanları kınıyorum ve İlimizde şehitlerimiz üzerinden siyaset yapılmasından utanıyorum” dedi.

Başkan Kaman, basın mensuplarının konuyla ilgili ve gündeme dair sorularını da cevapladı.

Toplantıya Kadın Kolları Başkanı Hacer Rukiye Yıldırım, Gençlik Kolları Başkanı Koray Erdoğan, Merkez İlçe Başkanı Mustafa Potukoğlu ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri de katıldı. 

 

 


Etiketler:
0

Ana Sayfa


Muhammet Emin Akbaşoğlu - Çankırı Milletvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu Milletvekili Akbaşoğlu Yılın İlk Müjdesini Verdi
Çankırı Milletvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, 2018 Yılının İlk Müjdesini Verdi

ılgaz haberleri - ılgaz doruk otel, bakan veysel eroğlu, millrtvrkili eminak başoğlu hüseyin filiz Ilgaz, Davos'tan Daha iyi Olacak
Emin Akbaşoğlu: Dünya Beşten Büyük. Çankırı Ilgaz, Dünyaca Ünlü Davos''tan Daha İyi Olacak

. - . Akşener, Çankırıda Parti Binasının Açılışını Yaptı
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İyi Partinin il başkanlı binasının açılışını yaptı.

Celal Kaman - AK Parti çankırı İl Başkanı Celal Kaman İl Başkanı Celal Kaman Anjiyo Oldu
Ak Parti Çankırı İl Başkanı Celal Kaman Anjiyo Oldu

 - Milletvekili Akbaşoğlu Konuşma Yaptı.Şiir Okudu
Milletvekili Akbaşoğlu’nun Medine Muhafızı Fahreddin Paşa ile ilgili Mecliste Konuştu

 - Nihayet Beklenen Olacak
Başbuğ Alpaslan Türkeş’in Adını Taşıyan Park Yeniden Düzenleniyor

 - Celal Kaman Kongrede Başkan Seçildi. Yeni Yönetim
Ak Parti 6. Olağan Kongresi Gerçekleşti. Celal KamanTekrar Başkan Seçildi

 - Başbakan Binali Yıldırım Çankırı’da
AK Parti Genel Başkanvekili ve Başbakan Binali Yıldırım, Ak parti Çankırı 6.olağan kongresine katıldı.

Çankırı Milletvekili  Muhammet Emin Akbaşoğlu - Akbaşoğlu Çankırı’yı Türkiye ’nin Gündemine Taşıdı
Çankırı Milletvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu Çankırı’yı Türkiye ’nin Gündemine Taşıdı

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

  • BU GÜN
  • DÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY


Insurance Quotes, Free Insurance Quotes,Free Insurance Quotes Online, Online Insurance Comparison,Get multiple online Save money with free insurance quotes from top insurance companies. Compare rates now for all your insurance needs at Save Money Now  insuranceQuotes insurance quotes within minutes using our free online tool. Compare rates and coverage for the best optio
Insurance Quotes, Free Insurance Quotes,Free Insurance Quotes Online, Online Insurance Comparison,Get multiple online Save money with free insurance quotes from top insurance companies. Compare rates now for all your insurance needs at Save Money Now  insuranceQuotes insurance quotes within minutes using our free online tool. Compare rates and coverage for the best optio
usinsuranceonline.com