0


Tarih: 02-05-2016 19:36 Siyaset Haberleri Muhabir: Haberci  Bu haber: 15094 Defa Görüntülendi

0

AK Parti İl Başkanı Celal Kaman, şehit üzerinden siyaset yapanlar
Kaman, Yalan ve yanlış bilgilerle basın açıklaması yapanlar ve şehit üzerinden siyaset yapanlar şerefsizdir, alçaktır ve yalancıdır.

AK Parti İl Başkanlığı’nda basın mensupları ile bir araya gelen Başkan Kaman, “Şehit Ailesinin isteği üzerine Genel Kurmay Başkanlığı tarafından ikindi namazı sonrası defnedilmesine karar verilmiştir. Bizde Şehit Ailesinin isteği üzerine ikindi namazı sonrası şehidimizin törenine Sayın Orman ve Su İşleri Bakanımız Prof.Dr.Veysel Eroğlu ile birlikte katıldık. Şehit ailemizin acısını paylaştık, şehidimize olan görevimizi yaptık ve her zamanda şehitlerimiz, gazilerimiz ve aileleri içinde elimizden gelenin daha fazlasını yapmaya hazırız. Onlar bizim evlatlarımız, hepimizin yüreği yanıyor” dedi.

Başkan Kaman, “Şehit üzerinden siyaset yapılmasından utanıyorum diyerek, Yalan ve yanlış bilgilerle basın açıklaması yapanlar ve şehit üzerinden siyaset yapanlar şerefsizdir, alçaktır ve yalancıdır.

Bakanımızın programı şehidimizin töreni doğrultusunda uygulanmış olup, temel atma ve açılış töreni sade bir şekilde gerçekleştirilmiştir. İlimize çok sayıda yatırımları olan ve destekleri olan Bakanımızın programında İlimize yapılan yatırımların değil şehit üzerinden yalan ve yanlış haberlerle yatırımlar gölgelenmiştir.

Şehitlerimiz için Türk Bayrağı altında Şehit ve Gazi Aileleri Derneği Başkanlığı önderliğinde STK Başkanları tarafından yapılan teröre lanet yürüyüşüne katılmayanlar, HDP’lilerle Mecliste boy boy fotograf çektirenler bugün şehitler üzerinden siyaset yapıyorlar diyerek diğer siyasi partilere yüklenen Başkan Kaman, Şehitlerimiz için daha fazla neler yapabiliriz diye konuşup görüşeceğimiz yerde asılsız haberlerle hem şehidimizin ailesini hem de engelli bir kardeşimize iyi niyetle ve irticalen gelişen küçük bir mutlu etme, gönül alma olayını çarpıtarak, ailelerimizi bu acılı günlerini daha da acılı hale getirmekteler. Hepimizin böyle durumlarda kenetlenmesi gereken bu günlerde şehitlerimiz üzerinden siyaset yapanları kınıyorum ve İlimizde şehitlerimiz üzerinden siyaset yapılmasından utanıyorum” dedi.

Başkan Kaman, basın mensuplarının konuyla ilgili ve gündeme dair sorularını da cevapladı.

Toplantıya Kadın Kolları Başkanı Hacer Rukiye Yıldırım, Gençlik Kolları Başkanı Koray Erdoğan, Merkez İlçe Başkanı Mustafa Potukoğlu ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri de katıldı. 

 

 


Etiketler: 

HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com