0


Tarih: 29-04-2016 23:17 Siyaset Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 17577 Defa Görüntülendi


0


Çankırı AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Potukoğlu köyler ile


Başkan Mustafa Potukoğlu "Her bir köyümüz ve her bir mahallemiz bizim için ayrı bir değere sahip. Bizler çalışmalarımızı davaya, hizmete gönül veren dostlarımız ile yürütüyoruz. Her biri kendi görev alanından sorumlu olan temsilcilerimiz ekiplerini kuruyor ve üye üye ziyarette bulunuyorlar" dedi.

Her mahallede bu amaçla bir sorumlu görev alırken, sorumlulara yardımcı olmak üzere 7 ile 15 arası mahalle nüfus ve üye sayısına göre oluşan kişilerle çalışılıyor.

Bu kişiler mahallelerin ve mahalle sakinlerinin adeta gözleri kulakları hatta onların sözcüleri olacak şekilde çalışacaklar.

Mahalle gönüllüleri  hakkında açıklamalarını sürdüren Merkez İlçe Başkanı Mustafa Potukoğlu ”Bizim halkımız bir hırkaya  bir lokmaya şükreden insanlar, herşeyin en iyisine layıklar.  Her zaman hallerine şükreden  kişilerdir.
Özelikle son yıllarda ve AK Parti hükümeti döneminde gelir seviyemiz ve yaşam standartlarımız yükseldi. Gayemiz mahallelerde yükselen standartlarımızı sürdürülebilir ve daha da iyi, ileri kılmaktır.
Bu mahallelerimizde halkımızın akrabası dostu arkadaşı olacağız. Onların mutlu günlerinde mutlu olacağız, onların üzüntülü durumlarında üzüntülerini paylaşacağız.
Allah’ım bizlere görevimiz süresince güzel ve hayırlı, razı ve hoşnut olacağı şeyleri yapmayı nasip etsin."

Hz Ömer ile ihtiyaç sahibi kadının konu olduğu görüşme sonrasında
"Omuzladığımız yük bizlere omuz verenlerle, dualarıyla bir omuz atanlarla taşınabilir bir yüktür. Kurucu Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımızdan, Genel Başkanımız ve Başbakanımızdan aldığımız örnekle yürümeye çalışıyoruz. Onlara ve Çankırılı hemşehrilerimize layık olmaya çalışıyoruz. Milletvekillerimiz, Belediye ve İl Başkanı ile teşkilatlarımız da bu düşünceye hakimler.
Arkadaşlarımız da bu düşünce ile çalışıyorlar. Yönetim Kurulu Üyelerimiz de Mahalle Temsilcilerimiz ve ekipleri ile Sandık Kurullarımız da bu bilinç ve gayretle, hizmeti ve davasını dert edinerek çalışıyorlar. Allah onlardan da razı olsun dedi.

Son olarak hayırlı işlere vesile olmak adına yaptıkları çalışmalarda hemşehrilerimden dua ve desteklerini talep ediyorum diyerek sözlerini tamamladı.

 

Etiketler:

0  İLÇELER

Hakkımızda
Facebook Sayfamız
Haberci Editör Girişi

Eğlence
örnek ol Vali Otosu gönlümüzdekiler Vali yapboz kar oto mineral kaleci Başkan bilyeler balon patlat
Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com