0


Tarih: 27-04-2016 22:22 Siyaset Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu Sayfa: 17153 Defa Görüntülendi

0


MHP Genel Başkan Adayı Sinan Oğan Çankırı'da Partililerle Bir


Oğan: Sorun Tabanda Değil Tavanda

MHP Başkan Adayı Sinan Oğan Çankırı’da Partililerle Bir araya geldi

MHP Genel Başkan Adayı Eski MHP milletvekili Sinan Oğan, kurultay çalışmaları kapsamında geldiği Çankırı'da Atatürk Kültür Merkezi'nde partililerle bir araya geldi

Oğan “Allah nasip ederse yarin iktidar oluyoruz. Bunun için bütün Türkiye’yi  karış karış geziyoruz.  Bütün delegelerimizle teşkilatlarımızla  bu davaya ömür vermiş  insanlarımızla vatandaşlarımızla  kuçaklaşıyoruz.

Bugünde burada yaranlar diyarında sizin huzurunuzdayız. Ankara’nın hemen yanı başında  doğasıyla insanıyla ter temiz tipik bir Anadolu şehri bu Çankırı.
Tuzun başkenti Çankırı  Vatan severlerin Türk Milliyetçilerinin adeta başkent Çankırı ama Milletvekili Çıkaramadığımız Merkez de Belediye Başkanı seçemediğimiz  il Çankırı

Çankırı adeta emekliler şehrine çevrilmezdi.  Çankırı’nın bu verimli coğrafyasında  neler yapılmaz. Ehil ellerde diyaretli siyasetçilerde olduğunda bu gün Çankırı’da işsizlik sorunu olmazdı. Çankırı’nın en büyük sorunu maalesef ki seçip gönderdiğiniz buranın temsilcilerinizi Ankara’da hiçbir hükmü olmaması dolayısı ile de Çankırı’ya bir yatırım getirememeleridir.

Siyasetçiler istiyor ki. Sandık önüne gelsin ve burada kimi milletvekili görmek istiyorsa Çankırılı onu milletvekili seçsin.
Maalesef ki  partimizde o konuda yanlış yapmıştır. Hem 7 haziran hemde 1 kasım seçimlerinde maalesef ki Çankırı’nın  çok arzulamadığı kontenjan uygulaması  Çankırı’ya da uygulanmıştır. Ve netice orta dadır.
Türk Milliyetçilerinin aslında  şaha kalkmaya hazır olduğu Çankırı Milliyetçi Hareket Partisine Merkez de  Belediye Başkanlığını milletvekilliğini hatta ikisini de vermeye hazır olan Çankırı ama bunu elinin tersi ile bu anlamsız kontenjan uygulamaları ile itende Bir Milliyetçi Hareket  Partisi Merkez yönetimi var.
Ben biliyorum ki MHP’nin ilçe başkanlarının tamı burada İl başkanımızla beraber genel merkezimize gidip “ya birazda bize kulak verin. “ dedikleri halde kulak veremenn neticesini hp beraber sahada maalesef  ki  yaşadık.
zaman:05:22  Mecliste bir tek milletvekilinin bile kritik oylamalarda son derece olduğu halde biz Çankırı’dan bir milletvekilliğini elimizin dersi ile ittik. MHP si , bir bölücü partinin gerisinde kalmış.  Ve Mecliste kapının dibine itilmiştir.
Kıymetli Çankırılılar burada size soruyorum.  Bu memleket bizim olduğu halde Biz Türk Milliyetçileri olduğumuz halde bizim gücümüz bu mudur.  PKK lılar siyasal olarak bizden daha mı gülcüler. DEĞİL. Değil işte buradasınız. Ayakta dinliyorsunuz.  Salonu doldurmuşsunuz.
Sorun sizde değil.  SORUN TABANDA DEĞİL.  SORUN TAVANDA
Sorum artık milliyetçi hareket partisinin Genel Merkez Yönetiminin  yorulmuş olması la İktidarı arzulayan iktidar umudu veren bir yapıdan uzak olmasından kaynaklanıyor” dedi.

Konuşmasının ardından Sinan Oğan a Çankırı Spor Forması hediye edildi.

Salondaki Programın ardından MHP Çankırı İl Başkanı Çetin Kapdan ve Merkez İlçe Başkanı Vahit Öztürk'ü İl binasında ziyaret ederek bir süre sohbet ettiler. Buradaki görüşmede MHP İl Başkanı Çetin Kapdan bu süreci çok iyi yürüten Çankırıdaki MHP lilere ve Ülkücü camiaya teşekkür etti. İnanın sizlerle grurur duyuyoruz. Sağolun var olun dedi.

Video Görüntüleri
 
Fotoğraflar
 
 


Fotoğraf:

Fotoğraf:Fotoğraf:

Fotoğraf:

Fotoğraf:

Fotoğraf:

Fotoğraf:

Fotoğraf:

Fotoğraf:

Fotoğraf:

Fotoğraf:

Fotoğraf:

Fotoğraf:

Fotoğraf:

Fotoğraf:

Fotoğraf:

Fotoğraf:

Etiketler:
0

Ana Sayfa


Yeni Çankırı  Devlet Hastanesi - Çankırı Milletvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu Çankırı Hastanesi Yatırım Programına Alındı
Çankırı’da yapılması planlanan Yeni Hastane 2018 yatırım programına alındı

Muhammet Emin Akbaşoğlu - Çankırı Milletvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu Milletvekili Akbaşoğlu Yılın İlk Müjdesini Verdi
Çankırı Milletvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, 2018 Yılının İlk Müjdesini Verdi

ılgaz haberleri - ılgaz doruk otel, bakan veysel eroğlu, millrtvrkili eminak başoğlu hüseyin filiz Ilgaz, Davos'tan Daha iyi Olacak
Emin Akbaşoğlu: Dünya Beşten Büyük. Çankırı Ilgaz, Dünyaca Ünlü Davos''tan Daha İyi Olacak

. - . Akşener, Çankırıda Parti Binasının Açılışını Yaptı
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İyi Partinin il başkanlı binasının açılışını yaptı.

Celal Kaman - AK Parti çankırı İl Başkanı Celal Kaman İl Başkanı Celal Kaman Anjiyo Oldu
Ak Parti Çankırı İl Başkanı Celal Kaman Anjiyo Oldu

 - Milletvekili Akbaşoğlu Konuşma Yaptı.Şiir Okudu
Milletvekili Akbaşoğlu’nun Medine Muhafızı Fahreddin Paşa ile ilgili Mecliste Konuştu

 - Nihayet Beklenen Olacak
Başbuğ Alpaslan Türkeş’in Adını Taşıyan Park Yeniden Düzenleniyor

 - Celal Kaman Kongrede Başkan Seçildi. Yeni Yönetim
Ak Parti 6. Olağan Kongresi Gerçekleşti. Celal KamanTekrar Başkan Seçildi

 - Başbakan Binali Yıldırım Çankırı’da
AK Parti Genel Başkanvekili ve Başbakan Binali Yıldırım, Ak parti Çankırı 6.olağan kongresine katıldı.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

  • BU GÜN
  • DÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY


Insurance Quotes, Free Insurance Quotes,Free Insurance Quotes Online, Online Insurance Comparison,Get multiple online Save money with free insurance quotes from top insurance companies. Compare rates now for all your insurance needs at Save Money Now  insuranceQuotes insurance quotes within minutes using our free online tool. Compare rates and coverage for the best optio
Insurance Quotes, Free Insurance Quotes,Free Insurance Quotes Online, Online Insurance Comparison,Get multiple online Save money with free insurance quotes from top insurance companies. Compare rates now for all your insurance needs at Save Money Now  insuranceQuotes insurance quotes within minutes using our free online tool. Compare rates and coverage for the best optio
usinsuranceonline.com