0


Tarih: 27-04-2016 22:22 Siyaset Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 17277 Defa Görüntülendi

0

MHP Genel Başkan Adayı Sinan Oğan Çankırı'da Partililerle Bir

Oğan: Sorun Tabanda Değil Tavanda

MHP Başkan Adayı Sinan Oğan Çankırı’da Partililerle Bir araya geldi

MHP Genel Başkan Adayı Eski MHP milletvekili Sinan Oğan, kurultay çalışmaları kapsamında geldiği Çankırı'da Atatürk Kültür Merkezi'nde partililerle bir araya geldi

Oğan “Allah nasip ederse yarin iktidar oluyoruz. Bunun için bütün Türkiye’yi  karış karış geziyoruz.  Bütün delegelerimizle teşkilatlarımızla  bu davaya ömür vermiş  insanlarımızla vatandaşlarımızla  kuçaklaşıyoruz.

Bugünde burada yaranlar diyarında sizin huzurunuzdayız. Ankara’nın hemen yanı başında  doğasıyla insanıyla ter temiz tipik bir Anadolu şehri bu Çankırı.
Tuzun başkenti Çankırı  Vatan severlerin Türk Milliyetçilerinin adeta başkent Çankırı ama Milletvekili Çıkaramadığımız Merkez de Belediye Başkanı seçemediğimiz  il Çankırı

Çankırı adeta emekliler şehrine çevrilmezdi.  Çankırı’nın bu verimli coğrafyasında  neler yapılmaz. Ehil ellerde diyaretli siyasetçilerde olduğunda bu gün Çankırı’da işsizlik sorunu olmazdı. Çankırı’nın en büyük sorunu maalesef ki seçip gönderdiğiniz buranın temsilcilerinizi Ankara’da hiçbir hükmü olmaması dolayısı ile de Çankırı’ya bir yatırım getirememeleridir.

Siyasetçiler istiyor ki. Sandık önüne gelsin ve burada kimi milletvekili görmek istiyorsa Çankırılı onu milletvekili seçsin.
Maalesef ki  partimizde o konuda yanlış yapmıştır. Hem 7 haziran hemde 1 kasım seçimlerinde maalesef ki Çankırı’nın  çok arzulamadığı kontenjan uygulaması  Çankırı’ya da uygulanmıştır. Ve netice orta dadır.
Türk Milliyetçilerinin aslında  şaha kalkmaya hazır olduğu Çankırı Milliyetçi Hareket Partisine Merkez de  Belediye Başkanlığını milletvekilliğini hatta ikisini de vermeye hazır olan Çankırı ama bunu elinin tersi ile bu anlamsız kontenjan uygulamaları ile itende Bir Milliyetçi Hareket  Partisi Merkez yönetimi var.
Ben biliyorum ki MHP’nin ilçe başkanlarının tamı burada İl başkanımızla beraber genel merkezimize gidip “ya birazda bize kulak verin. “ dedikleri halde kulak veremenn neticesini hp beraber sahada maalesef  ki  yaşadık.
zaman:05:22  Mecliste bir tek milletvekilinin bile kritik oylamalarda son derece olduğu halde biz Çankırı’dan bir milletvekilliğini elimizin dersi ile ittik. MHP si , bir bölücü partinin gerisinde kalmış.  Ve Mecliste kapının dibine itilmiştir.
Kıymetli Çankırılılar burada size soruyorum.  Bu memleket bizim olduğu halde Biz Türk Milliyetçileri olduğumuz halde bizim gücümüz bu mudur.  PKK lılar siyasal olarak bizden daha mı gülcüler. DEĞİL. Değil işte buradasınız. Ayakta dinliyorsunuz.  Salonu doldurmuşsunuz.
Sorun sizde değil.  SORUN TABANDA DEĞİL.  SORUN TAVANDA
Sorum artık milliyetçi hareket partisinin Genel Merkez Yönetiminin  yorulmuş olması la İktidarı arzulayan iktidar umudu veren bir yapıdan uzak olmasından kaynaklanıyor” dedi.

Konuşmasının ardından Sinan Oğan a Çankırı Spor Forması hediye edildi.

Salondaki Programın ardından MHP Çankırı İl Başkanı Çetin Kapdan ve Merkez İlçe Başkanı Vahit Öztürk'ü İl binasında ziyaret ederek bir süre sohbet ettiler. Buradaki görüşmede MHP İl Başkanı Çetin Kapdan bu süreci çok iyi yürüten Çankırıdaki MHP lilere ve Ülkücü camiaya teşekkür etti. İnanın sizlerle grurur duyuyoruz. Sağolun var olun dedi.

Video Görüntüleri
 
Fotoğraflar
 
 


Fotoğraf:

Fotoğraf:Fotoğraf:

Fotoğraf:

Fotoğraf:

Fotoğraf:

Fotoğraf:

Fotoğraf:

Fotoğraf:

Fotoğraf:

Fotoğraf:

Fotoğraf:

Fotoğraf:

Fotoğraf:

Fotoğraf:

Fotoğraf:

Fotoğraf:

Etiketler: 

HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com