0


Tarih: 16-04-2016 00:18 Siyaset Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 14564 Defa Görüntülendi

0

Bakanların İlimizden Geçerken Bıraktıkları Rüzgarın Esintisi Dahi

Kastamonu’da yapılacak olan bir toplantı için ilimizden çok sayıda bakan geçti

İlimizden geçen Maliye Bakanı Naci Ağbal, İçişleri Bakanımız Efkan Ala , ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Sayın Süleyman Soylu dahası da vardı.

Haber18.com  olarak ancak bu kadarını takip edebildim.

Bakanlar Çankırı Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü Önünde Karşıladı

Karşılamanın ardından Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü mola evine geçilerek, ilimiz hakkında Vali Vahdettin Özcan , Milletvekili Av. Muhammet Emin Akbaşoğlu ve Belediye Başkanı irfan Dinç tarafından ilimiz hakkında bilgii verildi. ilimizle alakalı bazı taleplerde bulunuldu.

Bakanların ilimizden geçerken rüzgarları dahi etkili oldu. Bakanlar ilimiz yetkililerinin bir çok istek ve taleplerine olumlu cevaplar verdiler.

Karşılamada Vali Vahdettin Özcan, Çankırı Milletvekili Av. Muhammet Emin Akbaşoğlu, Belediye Başkanı İrfan Dinç, İl Jandarma Komutanı  J. Albay Halil Altıntaş, İl Emniyet Müdürü Cengiz Öztürk, Ak Parti İl Başkanı Celal Kaman ve Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Potukoğlu eşlik etti.

Bakanların gelişleri esnasında geçen aradaki zaman içerisinde , Çankırı Milletvekili Akbaşoğlu ile yaptığımız görüşmede

Milletvekili Akbaşoğlu” Bu gün nezaket gereği ilimizden geçen bakanlarımızı karşılıyoruz.  Sayın Bakanlarımızla gerek Ankara’da gerekse İstanbul’da bir çok ortamda beraber oluyoruz. Sayın bankalarımıza ilimizle alakalı  bir çok talebimizi karşılık konuşmalarımızda belirtiyorum.  Sağ olsunlar bakanlarımız Çankırı alakalı hiçbir talebimizi geri çevirmediler. Zaman içerisinde bunları sizlerle de baylaşacağız. Ak parti dönemlerimizde gerek ilimizde gerekse Ülkemizde güzel şeyler yapıldı. Yapılmaya da devan edecek.”dedi

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Etiketler: 

HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com