0


Tarih: 11-04-2016 10:20 cerkes Haberleri Muhabir: Haberci  Bu haber: 10944 Defa Görüntülendi


0


Çerkeş İlçemizde Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 171. Yıldön


Türk Polis Teşkilatı‘nın kuruluşunun 171. Yıldönümü 10 Nisan 2016 Pazar günü kutlama programı düzenlendi.

Programa  İlçe Kaymakamı Cengiz ÜNSAL, İlçe Jandarma Komutanı Murat ATASEVEN, Belediye Başkanı Hasan SOPACI, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa ÖZKAVAK, daire amirleri, stk temsilcileri, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Çerkeş Hükümet Konağı önünde saat 09:30‘da Saygı Duruşu‘nda bulunulup İstiklal Marşı‘mızın okunmasının ardından İlçe Emniyet Müdürü Mustafa ÖZKAVAK günün anlam ve önemine ilişkin konuşmasını yaptı.

Saat 10:00‘da İlçe Orman İşletme Müdürlüğü Lokali‘nde düzenlenen resepsiyonda Kaymakam Cengiz ÜNSAL görevlerini üstün gayret ve başarı ile ifa eden polis memurlarına başarı belgelerini taktim etti. Sonrasında ebediyete intikal eden güvenlik görevlilerimiz için dualar edildi.

Kaymakam  ÜNSAL yaptığı konuşmada ‘Ülkemizin bölünmez bütünlüğü için, vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini sağlamak için 7 gün 24 saat canla başla görevlerini yürüten Polis Teşkilatımızın Kuruluşunun 171. Yıldönümünü kutluyorum. Görevleri başında şehit düşen ve ebediyete intikal eden emniyet mensuplarımıza Allah‘tan rahmet, yakınlarına sabr-ı cemil, emekli ve gazi olan emniyet mensuplarımıza mutlu ve huzurlu bir ömür diliyorum.‘ dedi.

 
 
 
 
 
 


Etiketler:

0  İLÇELER Hakkımızda
Haberci Editör Girişi

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com
haber18.com Çankırı Haberleri