Yılının Son İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Gerçekleşti


Tarih: 12-10-2018 08:39 Valilik Haberleri Muhabir: Kubilay  Bu haber: 1398 Defa Görüntülendi


Yılının Son İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Gerçekleşti


2018 Yılının Son İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi


2018 Yılının son İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı 11 Ekim 2018 Perşembe günü Vali Yardımcısı Zeki KARACA başkanlığında gerçekleştirildi.
Valilik Birlik Salonundaki toplantıya İlçe Kaymakamları, Bölge Müdürleri, İlçe ve Belde Belediye Başkanları, kurum amirleri ve STK temsilcileri katıldı.
Toplantının açılışında kısa bir konuşma yapan Vali Yardımcısı KARACA, 2018 yılı yatırım programında yer alan proje sayısı ve tutarlarını açıkladı.
2018 yılı yatırım programında yer alan projelerin sağlıklı bir şekilde bitirilebilmesinin iyi bir çalışma ve koordinasyona bağlı olduğunu ifade eden KARACA, tüm birimlerin bu konuda hassasiyet göstermesi gerektiğini söyledi.
Vali Yardımcısı KARACA’nın konuşmasının ardından yatırımcı bölge müdürleri, yatırımlar ve projelerle ilgili bilgiler vererek soruları cevaplandırdı. Koordinasyonu gerektiren konularda karşılıklı istişareler yapıldıktan sonra toplantı sona erdi. Toplantının sonunda Vali Yardımcısı Zeki KARACA, İl Koordinasyon Kurulu Toplantısının ilimiz için hayırlı olması temennisinde bulunarak, yatırımların yürütülmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.

 

Etiketler:

Yılının Son İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Gerçekleşti  İLÇELER

Hakkımızda
Facebook Sayfamız
Haberci Editör Girişi

Eğlence
örnek ol Vali Otosu gönlümüzdekiler Vali yapboz kar oto mineral kaleci Başkan bilyeler balon patlat
Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com