Tuz Rehabilitasyon Merkezinin Çevresi Düzenleniyor


Tarih: 10-10-2018 02:16 Belediye Haberleri Muhabir: Kubilay  Bu haber: 913 Defa Görüntülendi


Tuz Rehabilitasyon Merkezinin Çevresi Düzenleniyor


Karataş Hamamını Tuz Rehabilitasyon Merkezine dönüştürerek kapılarını sağlık turizmine açıyor


Karataş Hamamını Tuz Rehabilitasyon Merkezine dönüştürerek kapılarını sağlık turizmine açan Çankırı Belediyesi, merkezin çevresinde tarihi dokuya uygun bir biçimde yapısal ve peyzaj düzenleme çalışmalarına başladı. Belediye Başkanı Hüseyin Boz, sağlık ve şifa merkezi haline gelmesini hedefledikleri Tuz Rehabilitasyon Merkezinin çevresiyle de kent estetiğine olumlu katkı sağlamasını arzuladıklarını belirtti.
Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, restorasyonu ve iç mekân düzenlemeleri tamamlanan Tuz Rehabilitasyon Merkezi çevresinde peyzaj düzenleme çalışmalarına başladı. 550 metrekarelik alanda başlatılan çalışmalar kapsamında 275 metrekare parke ve 300 metre bordür döşenerek yapısal çalışmalar tamamlandı. Peyzaj düzenlemeleri devam eden çalışmalarda ise Tuz Rehabilitasyon Merkezine gelecek ziyaretçiler için açık havada oturma alanları da yapılacak. Alan, bitkisel çalışmalar ile güzelleştirilecek.
Etiketler:

Tuz Rehabilitasyon Merkezinin Çevresi Düzenleniyor  İLÇELER

Hakkımızda
Facebook Sayfamız
Haberci Editör Girişi

Eğlence
örnek ol Vali Otosu gönlümüzdekiler Vali yapboz kar oto mineral kaleci Başkan bilyeler balon patlat
Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com