Rektör, Eldivan Sağlık MYO da İncelemelerde Bulundu


Tarih: 04-10-2018 22:53 universite Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 1114 Defa Görüntülendi


Rektör, Eldivan Sağlık MYO da İncelemelerde Bulundu


Rektör Hasan Ayrancı Eldivan Sağlık Hizmetleri MYO’da İncelemelerde Bulundu


Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Ayrancı 2018-2019 Akademik Yılı Kurul toplantısına başkanlık yapmak için gittiği Eldivan Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulunda incelemelerde bulundu.

Rektör Ayrancı okulun genel durumu hakkında Okul Müdürü Dr. Öğretim Üyesi İlknur Göl’den bilgi aldıktan sonra laboratuvar ve dersliklerinde yaptığı incelemelerde gördüğü ve kendisine bildirilen eksikliklerin giderilmesi için kurum yöneticilerine gerekli talimatları verdi.

Rektör Ayrancı ayrıca, Eldivan Belediye Başkanı Nusrettin Gökçer ile de görüşerek öğrencilerin yaşadığı barınma, ulaşım sorunları ve birlikte üretilecek çözümler hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Prof. Dr. Hasan Ayrancı,” Biz şikâyet etmek ve eleştirme makamı değiliz. Güzel bir söz vardır. Eleştirmek çılgınlıktır diye. Biz eleştirmek yerine sorunlara çözüm odaklı yaklaşıyoruz. Yeni öğretim yılında tüm öğrencilerimizin olduğu gibi üniversitemizin en başarılı ve en sosyal okullarından biri olan Eldivan Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu öğrencilerimizin de imkânlar ölçüsünde en iyi şartlarda eğitim görmesi için bürokratik ve siyasi anlamda her imkânı zorluyoruz. Tüm çabamız öğrencilerimiz içindir.” dedi.
 


 
 
 
 Etiketler:

Rektör, Eldivan Sağlık MYO da İncelemelerde Bulundu  İLÇELER

Hakkımızda
Facebook Sayfamız
Haberci Editör Girişi

Eğlence
örnek ol Vali Otosu gönlümüzdekiler Vali yapboz kar oto mineral kaleci Başkan bilyeler balon patlat
Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com