Muhtarlar Toplantısı Bu Ay Eldivan'da Gerçekleştirildi


Tarih: 14-09-2018 06:37 Eldivan Haberleri Muhabir: Kubilay  Bu haber: 1181 Defa Görüntülendi

Muhtarlar Toplantısı Bu Ay Eldivan'da Gerçekleştirildi

Her ay bir ilçede yapılan muhtarlar toplantısı bu ay Eldivan ilçemizde gerçekleştirildi
Vali Hamdi Bilge AKTAŞ başkanlığında, Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü salonunda yapılan toplantıya Vali AKTAŞ’ın yanı sıra Vali Yardımcısı Abdullah ASLANER, Eldivan Kaymakamı Musa GÖKTAŞ, İl Emniyet Müdürü Sadettin AKSOY, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Hıdır AYÇİÇEK, İl Genel Meclisi Başkanı Ruhi ŞEKER, Eldivan Belediye Başkanı Nusrettin GÖKÇER, daire amirleri ve muhtarlar katıldı.

Toplantıda konuşan Vali Hamdi Bilge AKTAŞ, ilçelerimizin daha iyi hizmet alabilmesi için gerçekleştirilen muhtarlar toplantılarında ilçe ve köylerin sorunlarını bizzat muhtarlardan dinleyerek çözüm yolları aradıklarını ifade etti.

Vali AKTAŞ’ın konuşmasının ardından Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Öcal ÖZDEMİR tarafından İmar Barışı konusunda bilgilendirme sunumu yapıldı. Daha sonra Milli Emlak Şubesinden Murat KAYRANCIOĞLU, Hazineye Ait Tarım Arazilerinin Kullanıcılarına Kiraya Verilmesi İşlemleri konusunda muhtarları bilgilendirdi.

Toplantı muhtarların soru ve taleplerini dile getirmelerinin ardından sona erdi. 
 
 
 


Çankırı Eldivan İlçe HabeleriEtiketler: 

HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com