Çankırı'da Eğitim Güvenliği Toplantısı Yapıldı


Tarih: 12-09-2018 22:53 Valilik Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 1306 Defa Görüntülendi

Çankırı'da Eğitim Güvenliği Toplantısı Yapıldı

Eğitim Güvenliği Toplantısı Hacı Murad-ı Veli İmam Hatip Ortaokulu’nda Yapıldı
2018-2019 eğitim-öğretim yılının ilk Eğitim Güvenliği Toplantısı Çankırı Hacı Murad-ı Veli İmam Hatip Ortaokulu’nda gerçekleştirildi.

Toplantıya Valim Hamdi Bilge AKTAŞ, Vali Yardımcısı Abdullah ASLANER, İl Emniyet Müdürü Sadettin AKSOY, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Hıdır AYÇİÇEK, Belediye Başkan Yardımcısı Hasan ÖZTÜRK, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hasan YILDIZ İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Arif KIRKPINAR ve çok sayıda eğitimci katıldı.

Toplantı öncesi kısa bir konuşma yapan Vali Hamdi Bilge AKTAŞ, eğitimin en önemli iş olduğunu söyledi. Çocukları geleceğe iyi bir şekilde hazırlamak için eğitimcilere büyük iş düştüğünü kaydeden AKTAŞ, eğitim ve öğretimin sağlıklı bir şekilde yürümesi için herkesin çok çalışması gerektiğini ifade etti.

Toplantıda İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Arif KIRKPINAR bir açılış konuşması gerçekleştirdi. Eğitim güvenliğiyle ilgili alınan ve alınacak tedbirlere değinen KIRKPINAR’ın konuşmasının ardındanEğitimci Feyzihan ALYAVUZ eğitim güvenliği konusunda bir sunum gerçekleştirdi.

Toplantı eğitimcilerin görüş ve dileklerini bildirmesinin ardından sona erdi. Toplantının ardından Öğretmenler odasına geçen Valimiz Hamdi Bilge AKTAŞ ve beraberindekiler okulda görevli öğretmenlerle bir süre sohbet etti.

 
 
 
 
 
 
 

Etiketler: 

HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com