Genel Müdürü GÜLAY Çankırı'yı Ziyareti Etti


Tarih: 12-09-2018 11:22 Egitim Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 1225 Defa Görüntülendi

Genel Müdürü GÜLAY Çankırı'yı Ziyareti Etti

Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Osman Nuri GÜLAY’ın Çankırı Ziyareti
Millî Eğitim Bakanlığı Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Osman Nuri GÜLAY ilimizi ziyaret etti.

Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Osman Nuri GÜLAY, ilimize düzenledikleri ziyaret kapsamında okul ve kurum yöneticileriyle bir araya geldi. Çankırı Belediyesine bağlı Astarlızade Sabiha Anne Kadın Eğitim Kültür Merkezi toplantı salonunda düzenlenen toplantıya; İl Millî Eğitim Müdür Vekili Arif KIRKPINAR, İlçe Millî Eğitim Müdürleri, şube müdürleri, il ve ilçelerdeki okul ve kurum yöneticileri katılmıştır.

Genel Müdürümüz Sayın Osman Nuri Gülay, toplantıya Millî Eğitim Bakanımız Sayın Ziya Selçuk’un selamlarını ileterek başladı. Millî Eğitim Bakanı Ziya SELÇUK’un talimatları ile bütün illerde böyle toplantılar düzenlendiğinden bahsederek, il ve ilçelerdeki paydaşların Bakanlık düzeyinde dinlendiğini ve önemsendiğini vurgulamıştır. Her fikre saygılı olduklarını, hep birlikte sorunların üstesinden gelinebileceğini belirmiştir. Ülkemizde eğitim öğretimin gelişmesi için bir umut ışığı yandığından bahsederek, başarı için hep birlikte inanmamız ve çabalamamızın gerekliliğinden bahsetmiştir.

Toplantı kapsamında okul ve kurum idarecilerimizin soruları, teklifleri ve istekleri tek tek dinlenmiş, Genel Müdürümüz tarafından ilgilenilmiştir. Kendi müdürlüğü kapsamındaki soru ve tekliflere yanıtlar verirken, Bakanlık nezdindeki sorular ve görüşler içinde notlar almış, Millî Eğitim Bakanlığına ileteceğini bildirmiştir.

Toplantı, Genel Müdürümüze İl Millî Eğitim Müdür Vekili Arif KIRKPINAR’ın Çankırı’nın meşhur kaya tuzundan hediyelerini takdimiyle son bulmuştur.

Toplantıdan sonra Şehit Erdem Öztürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Fen Lisesi’ne ziyaretler düzenlenmiş, okullarımızın durumu Genel Müdürümüz tarafından yerinde gözlenmiştir.

Genel Müdürümüz Sayın Osman Nuri Gülay’a ziyaretlerinden ve bizlere verdiği bilgilerden dolayı teşekkür ediyoruz.

 
 
 

Etiketler: 

HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com