Doğalgaz Ilgaz’a Ana İstasyondan Direk  Verilecek


Tarih: 07-09-2018 19:31 Ilgaz Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 1321 Defa Görüntülendi

Doğalgaz Ilgaz’a Ana İstasyondan Direk Verilecek

Ilgaz İlçesine Taşıma Yoluyla Verilen Doğal Gaza Artık Ana İstasyondan Direk Verilecek
Konuyla alakalı açıklama yapan Çankırı Ilgaz İlçe Belediye Başkanı Arif Çayır:
Geçen yıl 30 aralık 2017 Tarihinde Cumhuriyet Meydanında Ateşlediğimiz Doğalgazımız O tarihten bugüne kadar İlçemize Taşıma Yoluyla Sıkıştırılmış şekilde(CNG)Veriliyordu.
Kargaz’ın D-100 Karayolu Üzerindeki Ana istasyon yapımı Tamamladı ve Bugün BOTAŞ Yetkilileri Tarafından İstasyonun Kabulü Gerçekleştirildi.

Bugünden İtibaren Doğalgaz İlçemize Ana İstasyondan Direk Olarak(RMS/A) verilecektir.

İlçemize Hayırlı Olsun.
Bu konuda Bugüne kadar Emeği Geçen Bizden Desteklerini esirgemeyen Başta Bilge Liderimiz Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli ve Dönemin Başbakanı bugün Meclis Başkanımız Olan Sayın Binali YILDIRIM Bey olmak üzere İlçe Kaymakamımız Sayın Muhammed GÜRBÜZ’e Kargaz Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ahmet AHLATÇI’ya Kargaz Genel Müdürü sayın Kasım KAHRAMAN’a Kargaz Bölge Müdürü sayın Mahmut KASAR’a Ve Tüm Ekibine ve Özellikle ilçemiz İleri Gelenlerinden Mehmet Ali GÖKÇE Bey’e teşekkür ediyorum.
Son Olarak Yoğun ilginizden ve Çalışmalar esnasında Bize Göstermiş Olduğunuz Engin Hoşgörünüzden Dolayı Siz ILGAZ Halkına Sonsuz Teşekkürlerimi Sunarım.


Etiketler: 

HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com