Aşiyan Köprülü Kavşakta  Hummalı Çalışma


Tarih: 06-09-2018 22:25 Belediye Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 3265 Defa Görüntülendi

Aşiyan Köprülü Kavşakta Hummalı Çalışma

Aşiyan Köprülü Kavşak Bağlantı Noktasında Hummalı Çalışma
Çankırı Belediyesi, Karataş Mahallesi Kayabaş Caddesi Meteoroloji altında bulunan Aşiyan Köprülü Kavşak’ın bağlantısı noktasında yol yapım ve genişletme çalışmalarını sürdürüyor. Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, bölgede bordür döşeme çalışmalarına başladı. Belediye Başkanı Hüseyin Boz çalışmaları yerinde inceleyerek bordür çalışmalarına katıldı.
Meteoroloji altında Aşiyan Köprülü Kavşak’ın bağlantı noktasında yol yapım ve genişletme çalışmaları ile ulaşımı daha kolaylaştırmaya çalışan Çankırı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, bölgede bordür ve parke taşı döşeme çalışmalarına başladı. Yol genişletme çalışmalarında 964 ton taş duvar imalatı çalışmalarını 1500 metreküp dolgu çalışmaları izledi. Yol platformu oluşturulduktan sonra çalışmalar; 350 metre bordür, 700 metrekare parke taşı, 500 ton asfalt imalatı ve 156 metre panel çit korkuluk çalışmaları ile tamamlanacak. Belediye Başkanı Hüseyin Boz, güzergâhı kullanacak araç sürücülerinin ve yayaların ulaşım konusunda sorun yaşamaması için gerekli çalışmaları yaptıklarını kaydetti.
 


 
 
 
 Etiketler: 

HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com