İlimize  62 Doktor Ataması Yapılıyor


Tarih: 29-08-2018 10:12 Siyaset Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 3053 Defa Görüntülendi

İlimize 62 Doktor Ataması Yapılıyor

Milletvekili Emin Akbaşoğlu İlimize 62 Doktorun Atamasının Gerçekleşeceğini Belirtti
AK Parti Grup Başkan Vekili Çankırı Milletvekili  Av. M. Emin Akbaşoğlu, kurum ve vatandaşların taleplerini çözümlemeye devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde  bazı kurumları ziyaretetmiş. Cadde ve sokaklarda vatandaşlarla sohbet edip esnaf ziyaretlerinde  bulunarak  onlardan gelen taleplerini dilemişti.

Bu ziyaretler kapsamında Çankırı Belediye Başkanı Hüseyin Boz ile birlikte Çankırı Devlet Hastanesinide ziyaret etmişti. Hstalara geçmiş olsun dileklerinde bulunmuştu.

Milletvekli Akbaşoğlu”Sağlık Bakanlığımızla yaptığımız görüşmeler neticesinde ÇANKIRI’ya toplam 62 doktor ataması yapılacak. Atamalardan 54 tanesi pratisyen hekim 8 tanesi de farklı dallarda uzman hekim olacak.Uzman hekimlerin branşları ise Aile Hekimi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kadın-Doğum, Kulak Burun Boğaz, Nöroloji, Ortopedi, Radyoloji ve Psikiyatri olarak belirlendi. ÇANKIRI’mıza hayırlı olsun.”Etiketler: 

HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com