Milletvekili Ve Başkan'dan Kaya Tuzu Ve Kızılcık Ekşisi


Tarih: 21-08-2018 00:20 Siyaset Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 3721 Defa Görüntülendi

Milletvekili Ve Başkan'dan Kaya Tuzu Ve Kızılcık Ekşisi

Milletvekili Çivitçioğlu Ve Belediye Başkanı Boz, Kaya Tuzu Hediye Edip, Kızılcık Ekşisi İkram Ettiler
Çankırı Milletvekili Salim Çivitçioğlu ve Çankırı Merkez Belediye Başkanı Hüseyin Boz, Çankırı’nın en işlek karayollarından olan D100 karayolu Ilgaz mevkiinde sürücülerin bayramlarını kutladılar .
Milletvekili ve Başkan sürücülere 5000 yıldır Çankırı’da çıkarılın Türkiye’nin ve Dünyanın en sağlıklı tuzlarından olan Çankırı Kaya tuzunda hediye ettiler.
Ayrıca sıcaktan bunalan sürücü ve yolcular soğuk  şifalı Çankırı kızılcığından yapılan Çankırı şerbetini ikram ettiler.
Yolculara hayırlı yolculuklar dileyen  Milletvekili ve Başkan “Lütfen dikkatli gidin ve kurallara uyun ricasında bulundular.
Süre:02:04-02:25
Çankırı Milletvekili Salim Çivitçioğlu”Tatil sonrası aileleri ile birlikte bulundukları yerlere kazasız belasız inşallah ulaşırlar. Bu vesile ile tüm Çankırılı hemşehrilerimizin kurban bayramının canı gönülden kutluyorum. Nice bayramlara hep beraber aileleri ile beraber kazası belasız girmelerini yüce rabbimden niyaz ediyorum. Hayırlı bayramlar diliyorum.”

Süre: 02:26
Çankırı Belediye Başkanı Hüseyin Boz”Dünyanın en kaliteli tuzu olan Çankırı kaya tuzunu  Kurban bayramı arifesinde kurban etinin yanında Çankırı tuzu kullansınlar diye memleketlerine kurban bayramına hareket eden değerli hemşehrilerimize Çankırı’nın kaya tuzunu ikram ettik.
Bunun yanında yine Çankırı’nın kızılcık ekşisini ikram ettik.
Ben bütün kardeşlerimizin Kurban bayramını tebrik ediyorum. Kazasız belasız nice bayramlara Cenabı  Allah cümlemizi ulaştırsın"
Salim Çivitçioğlu Hüseyin Boz
 
Video Görüntüleri
 
 Fotoğraflar
 
 
 
 
 
 
 
 Etiketler: 

HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com