Çankırı belediye başkanlığıBayramın İlk Üç Günü Otobüsler Ücretsiz


Tarih: 19-08-2018 22:43 Belediye Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 1464 Defa Görüntülendi

Bayramın İlk Üç Günü Otobüsler Ücretsiz

Şehir Merkezinde Bayramın İlk Üç Günü Otobüsler Ücretsiz
Çankırı Belediye Başkanı Hüseyin Boz'un vatandaşların rahat ve huzurlu bir bayram geçirebilmeleri için bayram tedbirlerini aldıklarını ifade etmesinin ardından Kurban Bayramı'nın ilk üç günü şehir içi ulaşımda kullanılan belediye otobüslerinin ücretsiz olacağı da açıklandı.

Çankırı Belediyesi'nden yapılan açıklamaya göre; vatandaşlara bayram ziyaretlerinde kolaylık sağlamak amacı ile belediye  otobüsleri bayramın ilk 3 günü ücretsiz sefer yapacak.Vatandaşların arefe günü aile mezarlığındaki yakınlarını ziyaret edebilmeleri için de saat 11.00 - 18.00 arasında Belediye önünden ücretsiz otobüs seferleri düzenlenecek. Uygulama ile vatandaşların aile mezarlığına rahat ve kolay bir şekilde ulaşımları sağlanacak.Bayramın ikinci gününden itibaren tarihi mekanlar ile Tuz Mağarası ziyaretçilere açık olacak. Kurban Bayramı tatili boyunca  görev yapacak ekiplere, ihtiyaç duyulması halinde, 153, 444 0 318 ve 212 14 00 no’lu hatlardan ulaşılırken  "Alo 110"  hattından da  İtfaiyeye  ulaşılabilecek.

Etiketler:

Çankırı belediye başkanlığı

Çankırı belediye başkanlığı 

HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com