Çankırı Küçüklü Köyünde Yangın Korkuttu


Tarih: 16-08-2018 13:20 Genel Haberleri Muhabir: Turgut Reis  Bu haber: 4036 Defa Görüntülendi

Çankırı Küçüklü Köyünde Yangın Korkuttu

Çankırı Merkez Küçüklü Köyünde çıkan yangında evlerin bitişik nizam olması köylüleri korkuttu.
Çankırı Merkez Küçüklü Köyünde Öğle saatlerinde çıkan yangında Celalettin Baydemir'e (70)ait ahşap ev içerisinde eşyaları ile birlikte tamamen yararak kül olurken bitişikteki samanıkların ve bitişik nizamdaki bir evinde  çatısı yandı
Çankırı Belediyesinin olay yerine kısa sürede gelmesi birleşik nizamdaki çok sayıda evlerin ve samanlıkların yanmasını önledi
İtfaiyenin yangını söndürmesi ve kontrol altına alması özellikle birleşik nizamdaki ev sahiplerine rahat  bir nefes aldırdı. Soğutma çalışmaları devam ediyor.
Yangının elektrik kontağından çıkmış olabileceği ifade edilirken soğutma çalışmaları sonrası itfaiyenin yapacağı inceleme sonrası ortaya çıkacak.

Çankırı Vali Yardımcısı Musa Göktaş, yangın çıkan Küçüklü köyü gelerek yetkililerden bilgi aldı. Köylülere Vali Hamdi Bilge Aktaş'ın geçmiş olsun diletlerini iletti. Bir süre köylülerle sohbet etti.


Video Görüntüleri
 
 Fotoğraflar

 
 
 
 
 
 






 
 
 



Etiketler:







 

HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com