Korgun İlçe Haberleri -Korgun İlçemizde Muhtarlar Toplantısı Gerçekleştirildi


Tarih: 14-08-2018 22:17 Korgun Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 1797 Defa Görüntülendi

Korgun İlçemizde Muhtarlar Toplantısı Gerçekleştirildi

Her ay bir ilçemizde yapılmakta olan Muhtarlar Toplantısı bu ay Korgun ilçesinde yapıldı.
Vali Yardımcısı Abdullah ASLANER’in başkanlığında yapılan toplantıya, Korgun Kaymakamı vekili ve Ilgaz Kaymakamı Muhammet GÜRBÜZ, İl Jandarma Asayiş Şube Müdürü Ergin YILMAZ, İl Emniyet Müdürü Yardımcısı Yüksel YAZICI, Korgun Belediye Başkanı Halil ÖZ, İl Genel Meclisi Başkanı Ruhi ŞEKER, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hasan YILDIZ, İl ve İlçe daire amirleri, ilçe İl Genel Meclisi üyeleri ile ilçeye bağlı mahalle ve köy muhtarları katıldı.

Toplantıda köy ve mahalle muhtarları ile istişareler yapılarak, talepleri dinlendi.

Toplantı Vali Yardımcısı ASLANER’in açılış konuşması ile başladı. Her ay bir ilçede gerçekleştirilen muhtarlar toplantısını bu ay Kızılırmak’ta yaptıklarını ifade eden ASLANER, yoğun çalışmaları nedeniyle toplantıya katılamayan Valimiz Hamdi Bilge AKTAŞ’ın selamlarını tüm muhtarlar ve katılımcılara iletti.

Toplantıda ilk olarak Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Hicran ÇAKMAKÇI, Defterdar vekili Ali GÖDE ve Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Öcal ÖZDEMİR sigorta ve vergi borçları yapılandırması ile imar barışı ile ilgili sunum yaptılar.

Sunumların ardından köy ve mahalle muhtarlarının talep ve istekleri alındı. Ardından ilgili daire amirleri bu talep ve istekleri cevaplandırdı.

Toplantı, dilek ve temenniler ile çeşitli konuların görüşülmesinin ardından sona erdi.

 
 
 

Etiketler:

Korgun İlçe Haberleri -

Korgun İlçe Haberleri - 

HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com