Yapraklı Yaz Kur’an Kursları Arası Futbol Turnuvası


Tarih: 13-08-2018 09:43 yaprakli Haberleri Muhabir: Hüseyin Durmaz  Bu haber: 1060 Defa Görüntülendi

Yapraklı Yaz Kur’an Kursları Arası Futbol Turnuvası

Yapraklı Müftülüğünden Yaz Kur’an Kursları Arası Futbol Turnuvası

Yapraklı İlçe Müftülüğü Yaz Kur’an Kurslarında okuyan öğrencileri spora teşvik etmek ve yaz kurslarına dair, öğrencilerin zihinlerinde güzel hatıralar bırakmak amacıyla Yapraklı İlçe Stadında bir futbol turnuvası düzenlendi.

Merkez ve köylerde faaliyet gösteren çok sayıda kursun katıldığı turnuva güzel anlara sahne olurken finali Hacı Hafız Yatılı Erkek Yaz Kur’an Kursunu 1-0 yenen Çarşı Cami Yaz Kur’ân Kursu ekibi kazandı.

Turnuva sonrası yapılan kupa törenine İlçe Müftüsü Ömer Faruk KIVRAK, İlçe Emniyet Amiri Ali Güler, Cami imamhatipleri ve kurs öğreticieri katıldı.

Müftü Ömer Faruk Kıvrak "Sporun dostluk, centilmenlik, kardeşlik anlamına geldiğini, çocukların sağlıklı bir gelişime sahip olmaları için sporun her hangi bir dalının yaşamlarında yer alması gerektiğini ifade ederek, iki ay boyunca devam eden kursa katılımları için öğrencilere ve onları okutan hocalarına teşekkür etti.

Kupayı şampiyon takımın hocası Memiş Alemdar Öğrencileri ile birlikte İlçe Müftüsü Kıvrak'tan  teslim alırken şampiyon Çarşı Camii öğrencileri de büyük bir sevinç yaşadı. Koordinatörlüğünü Yapraklı Müftülüğü Gençlik Koordinatörü Osman UYSAL’ın yaptığı  turnuvada Hasan KOÇER ve Hamza KOÇYİĞİT başta olmak üzere pek çok din görevlisi de gönüllü olarak görev yaptı.Görüntünün olası içeriği: 6 kişi, Memiş Alemdar ve Ömer Faruk Kıvrak dahil, gülümseyen insanlar, çim, açık hava ve doğa


Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, spor yapan insanlar ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar, çim, kalabalık, gökyüzü, açık hava ve doğa

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, ayakta, çim, gökyüzü, dağ, açık hava ve doğa

Görüntünün olası içeriği: 12 kişi, Hasan Koçer, Hasan Arslanel, Ömer Faruk Kıvrak ve Memiş Alemdar dahil, çim, açık hava ve doğa

Görüntünün olası içeriği: 9 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar, ağaç, açık hava ve doğa

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, Hasan Koçer dahil, spor yapan insanlar, ayakta duran insanlar ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: açık hava

Görüntünün olası içeriği: 6 kişi, oturan insanlarEtiketler: 

HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com