Şehit ve Gazi Aileleri Piknikte Bir Araya Geldi


Tarih: 11-08-2018 17:29 Valilik Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 1967 Defa Görüntülendi

Şehit ve Gazi Aileleri Piknikte Bir Araya Geldi

Çankırı’da Şehit aileleri, Gaziler ve yakınları piknik programında buluştu
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Çankırı İl Müdürlüğü koordinatörlüğünde Ilgaz İlçemize bağlı Kadın Çayırı mesire alanında Şehit aileleri, Gaziler ve yakınları piknik programında buluştu.
Pikniğe Sayın Vali Hamdi Bilge AKTAŞ ile Eşi Hanımefendi Seval AKTAŞ, Çankırı Milletvekili Salim ÇİVİTÇİOĞLU, İl Garnizon Komutanı Tuğgeneral Ahmet KURUMAHMUT ile Eşi, Vali Yardımcısı Abdullah ASLANER ile Eşi, İl Emniyet Müdürü Sadettin AKSOY ile Eşi, İl Jandarma Komutan Vekili J. Alb. Hıdır AYÇİÇEK ile Eşi, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hasan Tahsin YILDIRIM, Şehit ve Gazi Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Yüksel TEKE ve diğer yetkililer katıldı.

Şehit aileleri, Gazilerimiz ve yakınları ile tek tek selamlaşarak sohbet eden Sayın Valimiz Hamdi Bilge AKTAŞ, ailelerimizin çocukları ile de yakından ilgilenerek sevinçlerine ortak oldu.
Piknik programı ikram, dua ve çeşitli etkinlerin ardından sona erdi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Etiketler: 

HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com